Skip to Content


اقدامات سریالی و خلاف قانون هواداران یک کاندیدا در تبلیغات انتخاباتی میبد+عکس


نیمه شب گذشته با اقدامی باصطلاح مذهبی آنهم مربوط به ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) اما در قالب تبلیغات کاندیدای خود با نصب بنرهای تبلیغاتی روی تمام تیرهای چراغ برق خیابان -بلوار- امام خمینی (ره) میبد...

به گزارش "میبدخبر"، هواداران یک کاندیدای این دوره از مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه میبد و تفت نیمه شب گذشته با اقدامی باصطلاح مذهبی آنهم مربوط به ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) اما در قالب تبلیغات کاندیدای خود با نصب بنرهای تبلیغاتی روی تمام تیرهای چراغ برق خیابان -بلوار- امام خمینی (ره) میبد از میدان عدالت تا سه راه هفت تیر، قوانین و مقررات تبلیغات انتخاباتی را زیر پا گذاشتند.

اما خوشبختانه صبح امروز مسئولین نظارتی انتخابات شهرستان با این تخلف برخورد کرده و نام کاندیدا را از روی بنرها حذف کردند.

البته در این روزها از این دست اقدامات عجیب و غیرقانونی همچون ایجاد شبهه هایی بی سند و مدرک و انتشار آن در بین مردم در جهت تخریب، زدن برچسبهای نابجا برای ایجاد فضایی منفی در ذهنیت عموم، استفاده از بیشتر فضاهای تبلیغاتی سطح شهر با پر کردن از تصاویر خود بدون اینکه جایی برای دیگر نامزدها باقی بگذارند، پاره کردن تصاویر دیگر کاندیداها، ایجاد و انتشار شایعات و دروغ هایی برای نفی انقلابی بودن و پایبندی به اصول و... نیز توسط هواداران برخی کاندیداها صورت گرفته است.

قابل ذکر است در جلسه ای که روز شنبه با حضور برخی از مسئولان و نامزدهای انتخاباتی انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه تفت و میبد در محل فرمانداری میبد برگزار شد، جعفری دادستان میبد بیان داشت: فعالیت ما در راستای جمع‌آوری ادله و تکمیل پرونده متخلفان متمرکز خواهد شد و تخلفات احتمالی را از طریق مراجع انتظامی جمع‌آوری می‌کند و پس از پایان انتخابات، تعقیب قضایی متخلفان در کانال قانونی مربوطه صورت خواهد گرفت علاوه بر این تخلفات نامزدها به هیئت نظارت شورای نگهبان نیز اعلام می‌شود و آن‌ها نیز قطعاً نظر مراجع قضایی را به‌عنوان یک مرجع رسمی قبول خواهند کرد.

همچنین دادستان میبد در این جلسه نصب بنر و عکس خارج از ابعاد قانونی و در خارج از محل ستاد و ایجاد سدّ معبر و همچنین دایر نمودن ستادهای مردمی را از تخلفات عمده برخی نامزدهای انتخابات مجلس در حوزه تفت و میبد عنوان کرد.

 
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 4.0 stars out of 5.