Skip to Content

جوکار:

اقدامات تروریستی اخیر نشانه ناامیدی اسرائیل از تکفیری‌هاست


عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: صهیونیست‌ها از تروریست‌های تکفیری ناامید شده‌اند و همین مسئله سبب شده تا خودشان دست به اقدامات تروریستی بزنند.

به گزارش میبدخبر، محمدصالح جوکار در پاسخ به سوالی مبنی بر علت ترور جهاد مغنیه و تعدادی از نیروهای مستشاری ایران توسط نیروهای رژیم صهیونیستی گفت: رژیم اشغالگر قدس به دلیل شکست‌های پیاپی نیروهای تروریستی فعال در عراق و سوریه و احساس خطر از جانب نیروهای مقاومت، دست به ترور شخصیت‌های برجسته حزب الله و نیروهای مخالف خود زده است.

وی اضافه کرد: منافع مشترک تروریست‌های تکفیری با صهیونیست‌ها سبب شده است تا  علیه اسلام ناب متحد شوند و تروریست‌ها در عوض دریافت مدرن ترین تجهیزات و تشکیل حکومت جعلی در خاک سوریه و عراق، امنیت رژیم صهیونیستی را فراهم کند اما زمانی که مشاهده می‌شود این نیروها کاری از پیش نمی‌برنند دست به حذف مهره‌های کلیدی حزب‌الله زده و با هدف ایجاد اخلال در صفوف منسجم نیروهای مقاومت می‌خواهند به نوعی شکست‌های خود را جبران نمایند.

محمد صالح جوکار در مصاحبه با تسنیم در خصوص اقدامات متقابل حزب الله برای پاسخ گویی به این کشتار گفت: حزب الله حق دارد تا با اقدام متقابل پاسخ کوبنده ای به رژیم اشغالگر قدس بدهد و این حرکت ضد بشری را تلافی کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر شکست قطعی تروریست‌ها در خاک سوریه و عراق و زمین گیر شدند آنها اظهار داشت: صهیونیست‌ها از تروریست‌های تکفیری ناامید شده اند و همین مسئله سبب شده تا خودشان دست به اقدامات تروریستی بزنند، اگر تروریست‌ها می توانستند حکومت بشار اسد را از میان برداند خیال اسرائیل قاصب از بابت خط مقاومت راحت می شد ولی با بر هم خوردن معادلاتشان  دوباره احساس خطر کرده و به چنین اقداماتی روی آورده اند که نشان از شکست قطعی صهیونیست‌ها و تکفیری‌ها دارد.

انتهای پیام/س
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.