Skip to Content


اقدامات انجام شده در فاز سوم تکاپوی شهرداری


این طرح به صورت هفتگی در مناطق مختلف شهر به اجرا در می آید. بطوریکه یک خیابان یا یک منطقه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و بعد از شناسایی مشکلات به مدت یک هفته تیم های مورد نظر موظف می باشند مشکلات موجود را برطرف نمایند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری میبد، با تشکیل کارگروه زیباسازی شهری، طرحی به نام «تکاپوی شهرداری»، در شهر کلیک خورد.

گفتنی است این طرح به صورت هفتگی در مناطق مختلف شهر به اجرا در می آید. بطوریکه یک خیابان یا یک منطقه مورد بررسی و ارزیابی قرار می گیرد و بعد از شناسایی مشکلات به مدت یک هفته تیم های مورد نظر موظف می باشند مشکلات موجود را برطرف نمایند.

لازم به ذکر است اولین مرحله، بلوار آیت الله حائری، مرحله دوم خیابان آیت الله سعیدی و مرحله سوم خیابان شهید جعفری نژاد در دستور کار قرار گرفت که با همت پرسنل شهرداری مشکلات این مسیر مرتفع گردید.

 اقدامات فاز سوم این طرح شامل موارد زیرمی باشد:

 بهسازی میدان سرامیک سازی

کمیته زییاسازی، بهسازی میدان سرامیک سازی را در دستور کار قرار دادند. بهسازی این میدان شامل رنگ آمیزی پایه چراغ برق، هرس درختان و نظافت میدان بود.

 


تسطیح پیاده روها

بعلت عدم ساخت و ساز در این خیابان، خیلی از پیاده روها و زمین های مردم دارای تپه هایی از خاک و نخاله بود که این پیاده روها تسطیح و هموار شد.

 

 

نصب المان و نورپردازی آن در ابتدای بلوار سرامیک سازی

این المان در سال 85 خریداری شده بود و پس از مدتی استفاده به انبار شهرداری منتقل شده بود، و با توجه به این که هدف کمیته زیباسازی شهرداری میبد این است که با کمترین هزینه بتواند مشکلات شهری را بطرف نماید و شهر زیبایی را ارائه دهد.

این کمیته توانست با درست کردن سکو و نورپردازی این المان، زیبایی خاصی به ورودی بلوار سرامیک سازی دهد.

 

امحای دیوارنویسی و اجرای نقاشی دیواری

امحای دیوارنویسی های این خیابان و همچنین نقاشی دیواری در برخی از دیوارها این مسیر در دستور کار این کمیته قرار گرفت.

رنگ انتخاب شده برای امحای دیوارنویسی ها و همچنین زمینه نقاشی دیواری براساس موقعیت این خیابان که در مسیر صنایع دستی میبد بود کرم انتخاب شد.

 

رفت و روب باغچه ها و هرس درختان

 

خط کشی خیابان

رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یحیی
سلام آقای شهردار-خدا عمرد بده .از قبلی ها که ما بخاری نندییم غیر از اینکه جانماز آب میکشیدن .خدا یا به حق بزرگیت سایه این شهردار رو از سر ما کم نکن و موانع جلوی راهش رو هم تو زندگیش و هم توی کارش برداد.الهی آمین(این دعای یک جوان هست که از تهه دل میکنم)
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۱۱ ۰۹:۵۲