Skip to Content

امام جمعه موقت میبد:

اقتصاد ایران نیازی به حمایت غرب ندارد


امام جمعه موقت میبد گفت: عده ای ترویج می کنند که اگر برجام اروپایی نداشته باشیم، کشور نابود می شود، باید بگوییم که واقعیتی که ما در داخل کشور می بینیم این است که زندگی ملت به طور عالی سرجای خود است.

به گزارش میبد خبر، حجت الاسلام حبیب الله غفوری در خطبه‌های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته میبد بابیان اینکه در زمینه اقتصاد هم همینطور است و به اعتراف خود تحلیلگران امریکایی نسبت به بی اثر بودن تحریم ها علیه نظام و ملت ایران ، گفت: تحلیگران امریکایی معتقدند تحریم ها در زندگی مردم ایران هیچ اثری نداشته است.

وی افزود: جوی که در دلار و سکه ایجاد کرده اند ذهن ها را پریشان کرده اما زندگی کسی را پریشان نکرده است، چه کسی قبل و بعد بحران سکه و ارز احساس کرد اوضاع زندگیش به هم خورده است.

امام جمعه موقت میبد با اشاره به اینکه ایران سالامی با تمام توانمندی های خود نیازی به حمایت قدرتهای چپاولگر ندارد، اظهار داشت: کشوری که در حال تحریم و در جنگ با تمام دنیا در یک طرف و تمام ثروت حرام سعودی ها از طرف دیگر برای به هم زدن اوضاع اقتصادی ما و تمام نفوذ بین المللی امریکا و اروپا قرار دارد به زندگی روزمرده خود ادامه می دهد.

حجت الاسلام غفوری با تاکید بر این موضوع که اقتصاد ایران نیازی به حمایت غرب ندارد، گفت: عده ای ترویج می کنند که اگر برجام اروپایی نداشته باشیم، کشور نابود می شود، باید بگوییم که واقعیتی که ما در داخل کشور می بینیم این است که زندگی ملت به طور عالی سرجای خود است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با شاره به شرایط حساس کشور ابراز داشت: این شرایط به خاطر تفاوت شرایط جبهه ای است که دشمن در مقابل انقلاب اسلامی از سالیان پیش گشوده و الان به اوج رسانده است و آن هم جبهه جنگ روانی است. دشمن تمام توانش را در تجهیز جبهه جنگ روانی به کار گرفته است و اینبار با نقشه خطرناک از راه اشاعه دروغ و تهمت در فضای مجازی وارد شده است.

خطیب موقت جمعه میبد در پایان با اشاره به پخش مستندی از صحبت‌های تعدادی از رقاص‌های اینستاگرامی در تلویزیون و واکنش‌های فراوانی که در شبکه‌های اجتماعی به همراه داشت، گفت: پرداختن به این موضوع بی ارزش از رسانه های داخلی و خارجی نوعی جنگ روانی است و متاسفانه بخشی از رسانه های داخلی که اسم خودشان را اصلاح طلب گذاشتند ولی در عمل تجدید نظر طلب اند؛ پیاده نظام امریکا و رژیم صهیونیستی در این کشورند، که در جنگ روانی قرار گرفته اند و تمام شان نشستند به گریه این دختر بچه می پردازند و تمام مسائل کشور را فراموش کرده اند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.