Skip to Content

فرماندار میبد در دیدار با رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس:


فرماندار میبد اقتدار و عزت جمهوری اسلامی ایران را به عنوان اسوه در نظام های سیاسی جهان، مرهون رشادت رزمندگان و مجاهدت ایثارگران دانست و گفت: خانواده های معظم شهدا به عنوان الگو به نسل جوان معرفی شوند.

به گزارش میبد خبر، در آستانه هفته بسیج فرماندار میبد به همراه رئیس دفتر امام جمعه،فرمانده سپاه، رئیس بنیاد شهید  و امور ایثارگران و تعدادی از کارمندان فرمانداری با رزمندگان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس و بازنشسته فرمانداری دیدارکرد.

حسین فلاح در این دیدار ضمت تسلیت شهادت امام رضا (ع) و گرامیداشت هفته بسیج اظهار داشت: مردم ایران  قدردان ایثار و فداکاری های شهدا، ایثارگران و جانبازان  و خانواده‌های معزز آنان هستند و می‌دانند اگر این ایثارها نبود کشور و انقلاب حفظ نمی‌شد.
وی با بیان اینکه این دولت خود را خادم ملت و خانواده شهدا، جانبازان و ایثارگران می‌داند،اظهارکرد: حضور در جمع خانواده‌های ایثارگران، شهدا و جانبازان یک افتخار است و باعث تقویت روحیه و ایجاد انگیزه برای فعالیت‌های بیشتر در عرصه‌ی خدمتگزاری می‌شود.

فرماندار میبد شهدا و ایثارگران را نماد افتخار و سربلندی ایران اسلامی دانست و تصریح کرد: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی است فرهنگ ایثار و شهادت است چراکه این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که شهدای ما به آن توجه ویژه ای داشتند و باید گفت که همین توجه به فرهنگ ایثار و شهادت راز بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است.

وی در ادامه اذعان داشت: از بارزترین جلوه های رهبری و نقش معنوی حضرت امام خمینی(ره) و تأثیر شگرف آن بر روحیه ملت و رزمندگان اسلام، هدایت و رهبری ایشان در هشت سال حماسه دفاع مقدس است و اطاعت از فرماندهی از بدیهی ترین ویژگی ها و آشناترین شاخصه های رزمندگان اسلام است که این روحیه باید در جامعه ترویج و حفظ شود.

حسین فلاح در پایان تصریح داشت: باید به این مهم توجه داشت که دوران هشت سال دفاع مقدس مشعلی ست که همیشه فروزان است و نیازهای فکری و معنوی نسل فعلی و نسل های بعدی را تأمین می کند از این رو نیازمند معرفی رشادت های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به نسل سوم و چهارم انقلاب هستیم.

در این دیدار مسئولین شهرستان از رشادتها و فداکاریهای احمد آب پیکر آزاده سرافراز دفاع مقدس، جانباز سرافراز علیرضا کارگر و جلال غریب رضا رزمنده دوران دفاع مقدس تجلیل کردند.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.