Skip to Content

اختصاصی میبد خبر؛

آقای رسول مشتاقیان رئیس اداره میراث فرهنگی میبد شد+ رزومه


یک غیر میبدی اینبار به عنوان رئیس جدید اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی میبد، معرفی شد.

به گزارش میبدخبر، پس از استعفای آقای ادیبان، حدودا یک ماه آقای ریاحی مقدم، سمت سرپرستی اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی را عهده دار بود و پس از وی، روز پنج شنبه (26 آذرماه) آقای مشتاقیان به عنوان رئیس جدید این اداره معرفی شد.

لازم بذکر است آقای رسول مشتاقیان که اصالتا اهل شیراز می باشد، از سال 86 تا 93 عهده دار ریاست اداره میراث فرهنگی اردکان بود که در این دوره اقدامات مثبت و ارزشمندی در زمینه میراث فرهنگی اردکان (نظیر تعریف محور گردشگری و راه اندازی کلاس های اردکان شناسی و ...) انجام داد.

مشتاقیان قبل از سال 86 نیز مدتی ریاست اداره میراث فرهنگی شهرستان لار فارس را بر عهده داشت.

رئیس جدید میراث فرهنگی میبد در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، اصل کار و فعالیت خود در میبد را بر پایه ی مشارکت با ارگان های دیگر دولتی دانست و بر تعریف محور گردشگری برای شهرستان میبد در دوره مسئولیت خود تاکید کرد.

 
رای شما
میانگین (4 آرا)
The average rating is 4.0 stars out of 5.


محمد مجیدی میبدی
سلام . مگرمسولین سابق میراث فرهنگی میبد همشون میبدی بودند که شمااول خبرتون درج میکنید اینبار یک غیر میبدی بعنوان مسول اداره میراث فرهنگی معرفی شد....ممنون
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۱۰/۳ ۱۳:۴۵

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.