Skip to Content


اقامتگاه‌های بوم گردی میبد مهیای استقبال از مسافرین نوروزی شد


اقامتگاه‌های بوم گردی میبد در حال آماده شدن برای میزبانی مسافران نوروزی در این شهرستان هستند.

به گزارش میبد خبر، «محمداسماعیلی» بخشدار بفروئیه بابیان این که اکثر روستاهای این بخش در کلیدر گردشگری شهرستان قرار دارند اظهار کرد: برای استقبال و پذیرایی از میهمانان و گردشگران نوروزی، تسهیلات ویژه‌ای را در این روستاها پیش‌بینی کرده‌ایم.

وی نام‌گذاری روستاها به نام یکی از روزهای نوروز را از ابتکارات امسال عنوان کرد و گفت: قرار است در روزی که به نام آن روستا نام‌گذاری شده است خدمات ویژه‌ای را به گردشگران ارائه کنیم.

«رسول مشتاقیان»رییس میراث فرهنگی صنایع‌دستی و گردشگری میبد افزود: در سال 94، اقامتگاه بوم گردی دایر کردیم که یکی از آن‌ها اقامتگاه بوم گردی عمه رباب در روستای مرور است که در ایام عید پذیرای مسافران نوروزی با خواهد بود.

مشتاقیان تصریح کرد: یکی از روستاهای بوم گردی شهرستان میبد روستای مرو در 10 کیلومتری جنوب غرب میبد که این روزها خود را برای پذیرایی از مسافرین نوروزی آماده می‌کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: هتل رستوران حاج ملک، گلشن، اقامتگاه بوم گردی شاطر بمون، عطار، شاه‌نشین ازجمله این اقامتگاه‌های سنتی در شهرستان میبد هستند که در ایام نوروز پذیرای مسافرین و گردشگران خواهند بود.

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.