Skip to Content

مدیرکل امور مالیات استان خبر داد:


مدیرکل امور مالیاتی استان از افزایش حدود 90 درصدی درآمد شهرداری‌ها از محل عوارض و ارزش‌افزوده خبرداد.

به گزارش میبد خبر به نقل از روابط عمومی فرمانداری میبد، مدیرکل امور مالیاتی استان در نشست فرمانداری میبد از ارتقاء سطح امور مالیاتی، شهرستان میبد، از افزایش حدود 90 درصدی درآمد شهرداری‌ها از محل عوارض و ارزش‌افزوده خبرداد.

منوچهر اسدی گفت: با توجه به قانون برنامه توسعه ششم و اصلاحیه‌ای که در بحث عوارض مربوط به قانون ارزش‌افزوده ایجادشده است افزایش‌های خوبی را در سطح شهرستان میبد شاهد هستیم.

اسدی افزود: در پنج ماه اول امسال در مقایسه با پنج ماه اول سال قبل، در بحث عوارض آلایندگی هم چیزی حدود 80 تا 90 درصد افزایش داشته‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: البته این پرداختی به سایر شهرداری‌های سطح شهرستان، دهیاران و روستاهای فاقد دهیاری هم صورت گرفته است که امیدوار هستیم این روند تا پایان سال هم ادامه داشته باشد.

مدیرکل امور مالیاتی استان بابیان اینکه پرداختی‌هایی که از این محل به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها انجام می‌شود در امور توسعه استان مؤثر است افزود: در خصوص درآمدهای مالیاتی هم امید واریم با توجه به ارتقا سطحی که در اداره امور مالیاتی شهرستان شاهد بودیم؛ هم ازلحاظ ارائه خدمات مالیاتی به موعدیان بتوانیم بهتر از قبل خدمات ارائه کنیم و هم در خصوص استحصال درآمدهای مالیاتی بالقوه‌ای که در سطح شهرستان وجود دارد اداره امور مالیاتی شهرستان موفق عمل کند.

اسدی خاطرنشان کرد: امیدواریم با ارتقای سطح اداره امور مالیاتی شهرستان میبد و ایجاد یک مدیریتی که در سطح شهرستان فراهم شد این اداره بتواند در جهت اخذ مالیات و ارائه خدمات، رضایت مردم را جلب کند.

حسین فلاح فرماندارمیبد هم در ابتدای این نشست با قدردانی از رئیس و کارکنان اداره امور مالیات شهرستان میبد در تعامل با مسئولین و تکریم ارباب‌رجوع گفت: شهرستان میبد یکی از شهرستان‌های صنعتی استان محسوب می‌شود و اداره مالیات در اخذ مالیات باید باتدبیر با مؤدیان رفتار کند.

فلاح دریافت مالیات از طریق خود اظهاری را مهم‌ترین راه در این راستا برشمرد و افزود: همه باید این فرهنگ را داشته باشیم که مالیات را به‌موقع پرداخت کنیم چراکه این مالیات در جهت توسعه و پیشرفت جامعه هزینه می‌شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.