Skip to Contentمدیر بازرگانی صمت یزد گفت: با تشکیل تیم های بازرسی و نظارت بیشتر بر بازار روغن موتور، مشکلات پیش آمده حل خواهد شد.

به گزارش میبد خبر، مدیر بازرگانی صنعت ،معدن وتجارت استان یزد با اشاره به اینکه بدلیل وجود برخی مشکلات در تامین مواد اولیه واحدهای تولیدی روغن موتور، شاهد افزایش قیمتی از سوی شورای تنظیم بازار کشور بوده ایم، بیان داشت: انشاءالله با تشکیل تیم های بازرسی  و نظارت بیشتر بر بازار روغن موتور، مشکلات پیش آمده حل خواهد شد.

افشارپور افزود: در چند روز آینده روند توزیع بهبود می یابد و کمبود روغن موتور برای خودروهای سنگین نیز تا چند روز آینده رفع می شود.

وی یادآورشد:تیم های بازرسی نیز از مراکز عرضه بازدیدهایی را خواهند داشت و مردم در صورت مشاهده تخلف ویا احتکار  با شماره 124 صنعت ،معدن وتجارت تماس بگیرند.

در چند روز گذشته بازار عرضه روغن موتور وضعیت نابه سامانی را تجربه کرد تا آنجا که خودروهای دیزلی علاوه به، برکمبود با افزایش 60 درصد قیمت و خودروهای سواری با افزایش 70 درصدی قیمت ها مواجه شدند.

عده ای از همشهریان علت این گرانی را تفاوت خرید مواد اولیه کارخانه ها از ارز 4200 به ارز آزاد و اینکه عده ای دلال قصد سودجویی دارند را عنوان کردند.

انتهای پیام/

خبرگزاری صدا و سیما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.