Skip to Content

مدیر کل امور مالیاتی استان یزد مطرح کرد


مدیر کل امور مالیاتی استان یزد از افزایش 41 درصدی عوارض پرداختی به شهرداری‌ها و دهیاری‌های میبد در سال گذشته خبر داد.

به گزارش میبد خبر، منوچهر اسدی در دیدار با آیت‌الله اعرافی با بیان اینکه سال گذشته 18 میلیارد تومان به بدنه شهرداری ها و دهیاری های شهرستان میبد تزریق شده است، گفت: در سال 96 عوارض پرداختی به دهیاری ها و شهرداری های شهرستان میبد نسبت به سال 95 ، 41 درصد افزایش داشته است.

وی افزود: این مبلغ چندین برابر بودجه عمرانی است که از طریق بودجه متمرکز دولتی به بدنه شهرستان تزریق می شود و مردم باید بدانند مالیات ها و عوارض پرداختی صرف هزینه های جاری، عمرانی و ساخت و ساز و آبادانی شهرستان خواهد شد.

مدیر کل امور مالیاتی استان یزد با اشاره به وضعیت مالیات در استان اظهار داشت: خوشبختانه با مشارکت و همکاری خوب مردم در کل استان توانستیم حدود 105 درصد اظهارنامه مالیاتی را نسبت به سال گذشته از مردم دریافت کنیم.

اسدی در پایان با بیان اینکه بر اساس تبصره ماده صد قانون مالیات ها تسهیلاتی برای مودیان در نظر گرفته اذعان داشت: بر اساس این تبصره کسانی که مالیاتشان را با 5 درصد افزایش نسبت به سال قبل پرداخت کنند مالیاتشان قطعی می شود.

انتهای پیام/اد

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.