Skip to Content


افزایش 17 و نیم برابری اعتبارات اردکان؛ چرا؟


رسانه های غوغاسالاری که در دولت قبل، مدعی بودند فلاح زاده استاندار سابق ابرکوه را مرکز استان کرده است! اما امروز که تنها اعتبارات عمرانی اردکان 17 و نیم برابر شده است کجا هستند؟

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از یزد رسا: شهروند یزدی در یادداشتی نوشت: ضمن تبریک هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و خداقوت به مدیران  محترم و خدوم استان و عموم دولتمردان ، که سختی کار اجرایی را به جان خریده اند، با توجه به انتشار کتاب گزارش عملکرد دولت تدبیر و امید در استان، نکته ای که جلب نظر نمود را به استحضار خوانندگان محترم می رسانم.

در این گزارش، صفحات مرتبط با برخی از شهرستانها با گزارش فعالیتهای معمول و روزمره ای همچون شرکت در مراسم ترحیم و... یا مباحث کلی و شعاری همچون توجه ویژه به جوانان، توجه خاص به بانوان و...پر شده بود. اما این جمله به عنوان طلیعه صفحه اردکان آورده شده بود:« اعتبارات عمرانی شهرستان در سال 93نسبت به سال 92 بالغ بر 17ونیم برابر شده است»
انتشار  مستند این موضوع از سوی روابط عمومی استانداری و سکوت مرموزانه بعضی رسانه ها مرا به یاد زمانی انداخت که به زعم برخی از ارباب نامنصف جراید  ، به رغم حساسیت استاندار وقت بر توازن توسعه ای و نگاه عادلانه به مناطق و شهرستانها، زادگاه وی ، مرکز استان شده بود و به دروغ ، مدعی تمرکز امکانات و سرمایه ها در شهرستان ابرکوه بودند.

گویا آن ایام نمی دانستند که از ازل هم شمال نشینهای یزد وضع بهتری از مردم سایر شهرستانها داشتند و الآن هم عینک غفلت بر چشم زده اند. علت تامه این رشد تبعیض آمیز اعتبارات عمرانی، مرهون انتصاب مدیران اردکانی یا نفوذ نماینده محترم مجلس؟! هرچه باشد، مسلم اینکه مردم متدین و خوب شهرستان اردکان اگر بدانند حق نقاط دیگری از استان یزد و ایران عزیز را به آن شهرستان داده اند، ناخشنود خواهند شد.

گفتنی است سید محمد میر محمد استاندار اردکانی یزد در نخستین سفر خود به ابرکوه در دیدار با امام جمعه ضمن تعریف و تجلیل از فلاح زاده استاندار سابق گفته بود «ابرکوه هنوز منطقه محروم است؛ محمدرضا فلاح زاده نیروی شایسته و خوبی برای استان یزد بود و زحمات فراوانی برای رشد و توسعه استان کشید.»
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.