افزایش ۶۳ درصدی کمک به ایتام و فرزندان محسنین - نمایش محتوا - میبدخبر
Skip to Content

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد مطرح کرد:


مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گزارشی از میزان مشارکت حامیان نیکوکار طرح اکرام ایتام و محسنین در سه ماهه نخست سال ۹۶ ارائه کرد.

به گزارش میبد خبر به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حسین زین الدینی، مدیر کمیته امداد شهرستان میبد با اشاره به رشد ۶۴ درصدی کمک خیران در طرح محسنین و رشد ۶۲ درصدی در طرح اکرام ایتام طی سه ماهه ابتدای سال جاری نسبت به مدت مشابه در سال ۹۵ گفت: حامیان نیکوکار شهرستان میبد ۱۰۶ میلیون تومان در قالب طرح های «اکرام ایتام» و «محسنین» طی سه ماهه نخست سال ۹۶ به ایتام تحت حمایت و فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک کردند.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد افزود: ۹۶۰ حامی در شهرستان میبد حمایت ۲۰۹یتیم و فرزندان نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح «اکرام ایتام» و «محسنین» بر عهده دارند.

وی بیان کرد: طرح اکرام ایتام یکی از طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که بر اساس آن خیران می‌توانند با پرداخت حداقل ۳۰ هزار تومان به صورت ماهیانه، حمایت مادی و معنوی یک یا چند یتیم تحت حمایت را به عنوان فرزندان معنوی خود عهده دار شوند.

زین الدینی با بیان اینکه هم اکنون ۸۲۸ حامی سرپرستی ۹۷ یتیم تحت حمایت کمیته امداد میبد را در قالب طرح اکرام عهده دار هستند، افزود: ۹۵ میلیون تومان از سوی حامیان طرح اکرام به ایتام تحت حمایت در سه ماهه ابتدای سال ۹۶ کمک شده است.

وی با اشاره به اینکه نیکوکاران میبدی در سه ماهه ابتدای سال جاری ۱۱ میلیون تومان به نیازمندان مشمول طرح محسنین کمک کردند، گفت: طرح محسنین از جمله طرح های مشارکتی کمیته امداد برای حمایت از خانواده های نیازمند غیر یتیم دارای سرپرست بیمار و ازکار افتاده است و حامیان نیکوکار می توانند همانند طرح اکرام به صورت ماهیانه حداقل ۳۰ هزار تومان به فرزندان نیازمند غیر یتیم کمک کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد ادامه داد: هم اکنون ۱۳۲ حامی در شهرستان میبد حمایت ۱۱۲ فرزند نیازمند غیر یتیم را در قالب طرح محسنین عهده دار هستند.

وی با اشاره به رویکرد کمیته امداد در توسعه روش های نوین، دریافت وجوه حامیان و خیران یادآور شد: برای تسهیل در پرداخت های حامیان (ایتام و محسنین) در حساب های بانک ملت، امکان پرداخت وجوه حامیان با شناسه از طریق موبایل توسط بانک ملت با عنوان اپلیکیشن موبایلی سکه فراهم شده است، اپلیکیشن سکه از سایت بازار cafebazaar.ir و همچنین زیرپورتال اختصاصیSekeh.behpardakht.com قابل دریافت بوده و توضیحات کامل نیز در مورد آن ارایه شده است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.