Skip to Contentمدیر امور آبفای میبد گفت: مصرف آب میبد سال گذشته ۳۱۷ لیتر بر ثانیه بوده که در سال جاری به ۴۰۰ لیتر بر ثانیه رسیده و این مهم نشان دهنده افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب در این منطقه است.

به گزارش میبدخبر، احمد بناء، مدیر امورآبفای میبد، گفت: حجم مخازن ذخیره آب کاهش یافته است و در صورت عدم صرفه جویی در مصرف آب، تامین آب شهروندان با مشکل روبرو خواهد شد.


او افزود: مصرف آب میبد سال گذشته ۳۱۷ لیتر بر ثانیه بوده که در سال جاری به ۴۰۰ لیتر بر ثانیه رسیده و این مهم نشان دهنده افزایش ۲۵ درصدی مصرف آب در این منطقه است.

 بناء، اظهار داشت: بیست و دو  ایستگاه برداشت آب شرب در مناطق مختلف میبد که به دلیل شیوع ویروس کرونا از مدار خارج شده بود، مجددا راه اندازی شد.

مدیر امور آبفای میبد ادامه داد: لوله گذاری دو ایستگاه برداشت آب در مناطق حسن آباد و بیده نیز در دست اجرا است و تا یک ماه آینده راه اندازی خواهد شد.

این مقام مسئول بیان کرد: هفت حلقه چاه جدید آب شرب در میبد حفر شده است که از این هفت حلقه چاه، سه حلقه تا چند ماه آینده وارد مدار بهره برداری شده و چهار حلقه دیگر تا پایان سال وارد مدار خواهد شد.

مدیر امور آبفای میبد، پرداخت قبوض از سوی شهروندان را یکی از موارد ضروری و تاثیرگذار در استمرار خدمات دانست و گفت: شهروندان باید با پرداخت به موقع قبوض آب، ما را در مسیر ارائه هر چه بهتر خدمات یاری نمایند.

باشگاه خبرنگاران

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.