Skip to Content

مرعشی اعلام کرد:

افزایش هزینه های درمان بستری در عراق/ زائران اربعین خود را بیمه کنند


رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت گفت: هزینه های بستری در عراق افزایش یافته است به همین دلیل زائران اربعین خود را در داخل کشور بیمه کنند تا نیازی به پرداخت هزینه بستری در عراق نباشد.

به گزارش "میبدخبر"، سیدعلی مرعشی رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت در گفت و گویی رادیویی با تاکید بر لزوم ثبت نام زائران پیاده روی اربعین در سامانه سماح، اظهار داشت:هزینه های درمان در مراکز درمانی عراق افزایش یافته است. به همین دلیل افرادی که می خواهند به این سفر بروند بدانند در صورت نیاز به بستری شدن باید پول زیادی پرداخت کنند. 


وی ادامه داد: زائران اربعین با پرداخت پول بیمه در داخل کشور خود را بیمه کنند تا در صورت نیاز به دریافت خدمات بستری، هزینه ای آنها توسط بیمه پرداخت شود.

به گفته مرعشی در ایام اربعین هزینه خدمات درمان سرپایی رایگان است.  

میزان
 
مسئول پزشکی ستاد اربعین همچنین پیش بینی کرد امسال با توجه به حذف عمره مفرده و حج تمتع ريال تعداد زائران پیاده روی اربعین حسینی دو برابر سال گذشته باشد.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.