Skip to Content

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد:

افزایش نرخ بیکاری در یزد نگران کننده است


رئیس مجمع نمایندگان استان یزد با بیان این مطلب که افزایش نرخ بیکاری در یزد نگران کننده است، گفت: برنامه‌ریزی لازم برای مواجه با افزایش جمعیت سالمندان انجام شود.

به گزارش "میبدخبر"،به نقل از تسنیم:محمدرضا تابش پیش از ظهر امروز در نشست مجمع نمایندگان استان یزد با مدیران کل 13 اداره استان یزد، اظهار داشت: افزایش آمار مستمری بگیران بیمه بیکاری و هم افزایش نرخ بیکاری در یزد نگران کننده است و در استان و کشور در این زمینه با مشکل مواجه هستیم.

وی رشد جمعیت سالمند در کشور و یزد قرار گرفته استان یزد در رتبه 13 کشوری با 95 هزار سالمند را یکی دیگر از موضوعات نگران کننده دانست و گفت: در صورتی که از الان برنامه‌ریزی مناسبی در این زمینه نداشته باشیم، در آینده و زمانی که جمعیت سالمندان افزایش قابل توجهی یافت با مشکل مواجه می‌شویم.

رئیس مجمع نمایندگان استان یزد به روند بیمارستان سرطان در یزد اشاره کرد و گفت: اقداماتی که لازم است توسط مجمع نمایندگان انجام شود صورت می‌گیرد تا شاهد ساخت این بیمارستان و ارائه خدمات به بیماران سرطانی باشیم.

نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه کمیته امداد باید در بعد توانمندسازی جامعه هدف اقداماتی انجام دهد، گفت: بیان کردیم که طرحی ارائه شود با انجام آن در شهرستان اردکان حتی یک نفر هم تحت پوشش کمیته امداد باقی نماند.

وی خاطرنشان کرد: شرکتهای متعدد با امکانات بسیار زیادی در اردکان حضور دارند که باید از ظرفیت این شرکتها استفاده شود که از نیازمندان به ویژه مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی حمایت لازم صورت گیرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان با تاکید بر نقش ارزیابی در عملکرد مدیران، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های مهم مجمع نمایندگان استان یزد، ارزیابی از عملکرد مدیران در شاخص‌های مختلف است که در طول فعالیت این مجمع انجام می‌شود.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.