Skip to Content

سخنگوی اورژانس اعلام کرد:


سخنگوی اورژانس کشور گفت: ۳۰۲ نفر بر اثر مصرف الکل در استان‌های البرز، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان دچار مسمومیت شده‌اند که از این تعداد ۲۷ نفر جان خود را از دست دادند.

به گزارش میبد خبر، مجتبی خالدی درباره آخرین آمار مسمومیت‌ها بر اثر مصرف الکل اظهار داشت: از تاریخ یکم لغایت هفتم مهرماه ۳۰۲ نفر بر اثر مصرف الکل در استان‌های البرز، خراسان شمالی، کهگیلویه و بویراحمد و هرمزگان دچار مسمومیت شده‌اند.

وی افزود: از این تعداد ۲۷ نفر جان خود را از دست داده‌اند، آمار فوتی‌ها به شرح زیر است:

هرمزگان: ۱۶ نفر

خراسان شمالی: ۴ نفر

البرز: ۴ نفر

کهگیلویه و بویراحمد: ۳ نفر

سخنگوی اورژانس کشور افزود: ۲۲۹ نفر در بیمارستان‌ها بستری هستند و ۱۵ نفر تحت مراقبت‌های ویژه قرار دارند همچنین ۴۶ نفر نیز ترخیص شده‌اند.

فارس
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.