Skip to Content


افراد متخلف در چهارشنبه آخر سال تا پایان نوروز مهمان پلیس هستند


فرمانده نیروی انتظامی گفت: افراد متخلف و خودروهای مزاحم در چهارشنبه آخر سال تا پایان روزهای نوروز در بازداشتگاه‌ها به سر می‌برند.

سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه همایش سراسری مدیران و روسای پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا در جمع خبرنگاران در خصوص اقدامات نوروزی نیروی انتظامی اظهار داشت: نیروی انتظامی با راه اندازی قرارگاه‌های نوروزی در روزهای نوروز و بعد از تعطیلات آماده تامین امنیت مردم است.
 
وی افزود: به مردم توصیه می‌کنیم در این مدت بیشترین همکاری را با پلیس داشته باشند همچنین در چهارشنبه آخر سال فرزندان خود را کنترل کنند تا کمترین حوادث رخ دهد.
 
فرمانده نیروی انتظامی بیان کرد: در روز چهارشنبه پایان سال افرادی که باعث سلب آرامش مردم شوند با همکاری دستگاه‌ قضایی تا پایان روزهای نوروز در بازداشت به سر می‌برند همچنین خودروهای مزاحم تا پایان تعطیلات نوروز به پارکینگ‌ها منتقل می‌شوند.
 
سردار اشتری گفت: مردم نباید کاری کنند که موجب سلب آرامش افراد شود و با کسانی که در بزرگراه‌ها اقدام به انجام حرکات نمایشی می‌کنند برخورد‌های لازم انجام می‌شود.
 
وی افزود: در همایش سراسری پلیس راهور تمام برنامه‌های نوروزی پلیس راهنمایی و رانندگی هماهنگ شده است و ما این آمادگی را داریم که در روزهای نوروز در خدمت مردم باشیم و به مردم توصیه می‌کنیم که حتما همکاری لازم را با پلیس راه داشته باشند که کمترین آسیب را شاهد باشند.
 
فرمانده نیروی انتظامی ناجا در رابطه با تامین امنیت منازل مسکونی در روزهای نوروز بیان کرد: در کشور دو نوع شهر در روزهای نوروز وجود دارد شهرهای مسافر پذیر و شهرهای مسافر فرست ما این آمادگی را داریم که با انجام اقدامات پیشگیرانه از جمله افزایش گشت‌های پلیس در محلات تامین امنیت منازل مسکونی را در روزهای نوروز فراهم کنیم و اگر شهروندان موارد مشکوکی را مشاهده کردند با شماره 110 تماس بگیرند.
 
سردار اشتری گفت: در روزهای نوروز 7 قرارگاه از سوی ناجا تدارک دیده شده است که یکی از آن‌ها قرارگاه مبارزه با سرقت است.رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.