Skip to Content

فرماندار میبد:

افراد فاقد بیمه درمیبد شناسایی و بیمه می‌شوند


حسین فلاح گفت: ظرف روزهای آینده جلسه‌ای با حضور بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی و نماینده صندوق برگزار می‌شود تا افراد فاقد بیمه شناسایی و نسبت به بیمه آن‌ها اقدام شود.

به گزارش میبدخبر، فرماندارمیبد در دیدار با مدیر بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر استان، صندوق بیمه اجتماعی را فرصت طلایی برای روستاییان و عشایر عنوان کرد و گفت: طی چندین سال گذشته صندوق رشد چشمگیری داشته که این نتیجه همت و تلاش مجموعه صندوق در استان است.

حسین فلاح افزود: ظرف روزهای آینده جلسه‌ای با حضور بخشداران، دهیاران و شوراهای اسلامی و نماینده صندوق برگزار می‌شود تا افراد فاقد بیمه شناسایی و نسبت به بیمه آن‌ها اقدام شود.

حسن ابراهیمی مدیر صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر استان در این نشست گفت: صندوق بیمه اجتماعی روستائیان، کشاورزان و عشایر برگرفته از اصل ۲۹ قانون اساسی است که برخورداری از بیمه‌های اجتماعی را حقی همگانی و وظیفه دولت‌ها می‌داند.

 حسن ابراهیمی بابیان اینکه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر باهدف جلوگیری از مهاجرت بی‌رویه روستائیان به شهرها، تأمین امنیت اجتماعی و بالا بردن سطح زندگی روستائیان و عشایر در مجلس ششم تصویب‌شده است افزود: این صندوق فرصت خوبی را برای حمایت از کشاورزان، روستائیان و عشایر فراهم کرده است و آگاهی و اطلاع‌رسانی صحیح درزمینهٔ فعالیت‌ها و خدمات این صندوق به کشاورزان، عشایر و روستائیان، آینده این عزیزان را فراهم خواهد کرد.

ابراهیمی افزود: امروزه کشاورزان و روستائیان در سراسر کشور تنها با پرداخت ماهیانه 500/27 تا 70 هزار تومان از سن 18 تا 50 سالگی می‌توانند به عضویت صندوق بیمه درآمده و از تسهیلات این بیمه بهره‌مند شوند.

وی خاطرنشان کرد: این در حالی است که طیف زیادی از فعالین در این عرصه هنوز فاقد هرگونه بیمه بوده و حتی بعضی‌ها اطلاع و شناخت دقیقی از این بیمه ندارند و این وظیفه دستگاه‌های متولی را سنگین‌تر می‌کند.

 

در پایان از جناب آقای فلاح مدیرعامل شرکت تعاونی اتحاد میبد و کارگزاری کد 80025 به خاطر عملکرد خوب این کارگزاری در شش‌ماهه اول سال جاری تجلیل شد.

انتهای پیام/

احسان دست برآورده
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.