Skip to Content

برای اولین بار به همت جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی؛

افتخارات دانش آموزان فعال فرهنگی میبد دیده شد +تصاویر


دانش آموزان فعال فرهنگی میبد در چهارمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تجلیل شدند.

به گزارش میبد خبر، دانش آموزان فعال فرهنگی میبد در چهارمین همایش جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی تجلیل شدند.

در این مراسم هفت دانش‌آموز فعال و نخبه فرهنگی و انقلابی میبد، محمد داوود فلاحی، احمد رضا علیخانی، زهرا و زهره دهقانی، سینا دهقانی، فاطمه قیاسی و محمد هادی فلاح به دلیل تلاش های خستگی‌ناپذیرشان در عرصه‌های مختلف فرهنگی، قرآنی و انقلابی با اهداء جوایزی تقدیر شد.

در بخش دیگر این مراسم بنا بر نذر فرهنگی یکی از خیرین میبد به نوجوان، کتاب «شیرین‌تر از عسل» و به بزرگسالان، کتاب «توجیه‌المسائل کربلا» اهدا شد.

حجت الاسلام سید محمدرضا حسینی‌زاده و حجت الاسلام  ابوالفضل امامی از سخنرانان این همایش بودند.

گفتنی است در این همایش حجت الاسلام و المسلمین نجیمی مسئول جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی استان یزد شرکت داشت، از میان مسئولین تنها حجت الاسلام و المسلمین حسنی (امام جمعه موقت میبد)، محسن موحدی‌فر (رییس آموزش و پرورش شهرستان) و سرهنگ امیر فلاح (فرمانده سپاه ناحیه میبد) حضور یافتند.

انتهای پیام/ا د
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.