Skip to Content

همزمان با آغاز دهه فجر:

افتتاح 50 پروژه با حضور استاندار در میبد + تصاویر


همزمان با دوازدهم بهمن سالروز ورود امام خمینی به میهن اسلامی و آغاز دهه فجر، با حضور استاندار در میبد 50 پروژه عمرانی، فرهنگی و آموزشی افتتاح شد.

به گزارش "میبدخبر" استاندار یزد با حضور در میبد، بهمراه فرمانده سپاه، فرماندار، شهردار، رییس شبکه بهداشت و درمان، فرمانده نیروی انتظامی ودیگر مسئولین پس از حضور  در گلزار شهدا و ادای احترام به مرحوم حجت الاسلام یحیی زاده نماینده مردم میبد در مجلس شورای اسلامی 50 پروژه عمرانی، فرهنگی و آموزشی را افتتاح کرد.
در ادامه میرمحمدی پس از حضور در آموزشگاه شاهد باهنر و با نواختن زنگ انقلاب، پروژه های بخش دیالیز بیمارستان امام جعفر صادق (ع)، شعبه 2 مرکز کانون پرورشی فکری نوجوانان ، آموزشگاه حاج غلامحسین زهرایی و خانه گلشن میبد را با حضور مسئولین افتتاح کرد.
همچنین استاندار یزد بهمراه مسئولین شهرستان از خانه آیت‌الله حائری بازدید کرد.

عکس:برج نیوز
 
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.