Skip to Content

با حضور مدیرکل بهزیستی استان صورت گرفت؛

افتتاح یک باب مهدکودک در شهرستان میبد+ تصاویر


همزمان با ایام‌ الله دهه مبارک فجر با حضور مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار و جمعی از مسئولین، یک باب مهدکودک در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد بابیان اینکه برای تجهیز این مهدکودک 50 میلیون تومان از محل بخش خصوصی هزینه شده است، گفت: 29 کودک 3 تا 6 سال در این مهدکودک آموزش می‌بینند.

وی افزود: در حال حاضر 27 مهدکودک و روستا مهد زیر نظر سازمان بهزیستی فعالیت دارند که 750 کودک در این مهدها نگهداری و آموزش می‌بینند.

مدیرکل بهزیستی استان هم گفت: کودکان ما امروز نیازمند بازی و شادی هستند که ایجاد فضای مناسب برای آن‌ها یک ضرورت است.

دکتر عفتی افزود: برای اینکه نسل امروز نسل پرنشاط و اجتماعی تربیت شوند باید زیرساخت‌های مناسبی را برای آموزش و تربیت آن‌ ها فراهم کنیم.

در این مراسم همچنین برنامه های فرهنگی و هنری از سوی کودکان حاضر در این مهد اجرا شد.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.