Skip to Content


افتتاح پژوهشکده حوزه علمیه خواهران میبد


معاون پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه کشور: فعالیت پژوهشکده حوزه علمیه راهی برای مقابله با آسیب های اجتماعی است.

به گزارش میبدخبر، حجت الاسلام حصاری در مراسم افتتاح پژوهشکده حوزه علمیه خواهران میبد گفت: ازآنجایی که نسل امروز درمعرض آسیب‌های  اجتماعی زیادی هستند؛ پژوهش اهمیت بنیادی دارد و با پژوهش‌های موفق می‌توان نسل‌ها را از این آسیب‌ها نجات داد.

مدیرپژوهشکده گفت: این پژوهشکده فعالیت خود را در محوریت ایجاد هسته‌های پژوهشی و نشست‌های علمی، کرسی‌های آزاد اندیشی، تهیه محتوای پژوهشی برای ادارات، موسسات و آموزش و پروش و تهیه کتب و مقالات پژوهشی با موضوعات روز قرار داده است.
نبوی افزود: این پژوهشکده قرار است در محل حوزه علمیه سطح ۳ با حمایت، آیت الله اعرافی موسس حوزه‌های علمیه شهرستان میبد اداره شود.
در شهرستان میبد، ۲۰۰ طلبه خواهر درسطح ۲، ۷۸ نفر در سطح ۳  و ۱۴ نفر در سطح ۴ مشغول تحصیل هستند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.