Skip to Content


افتتاح پایگاه سلامت اجتماعی در شهرک صنعتی میبد


پایگاه سلامت اجتماعی به مناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر در شهرک صنعتی میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، این مراسم با حضور فرماندار میبد، معاون توانبخشی بهزیستی استان، مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد و جمعی از مسئولین برگزار شد.

مدیرعامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد در این مراسم گفت: هدف از راه اندازی پایگاه سلامت اجتماعی در شهرک صنعتی، تمرکز روی علت‌های ناهنجاری‌ها و آسیب‌ها در محیط کاری در میان جامعه هدف است.

ماندگاری با بیان ایکه مدیریت جامعه فعلی درشناخت آسیب‌ها در جامعه در حال حاضر مدیریت معلول است، افزود: ما باید بحث پیشگیری را جدی بگیریم و استراتژی و برنامه ریزی خود را در عصر دیجیتال به سمت تجهیز خود در برابر آسیب‌ها متناسب با مدل زندگی عصر سوق دهیم.

فرماندار میبد هم با بیان اینکه امروز از بحث روانشناختی در جامعه غافل شدیم، افزود: سلامت مقوله ای چندوجهی است که ما تنها به بعد جسمانی آن توجه داریم و ابعاد دیگر روحی و روانی آن غافل هستیم.

فلاح تأکید کرد: در این پایگاه‌ها باید در کنار توجه به مسائل حمایتی و معیشتی به بحث روح و روان هم ویژه توجه شود.

معاون توانبخشی بهزیستی استان هم پیشگیری از آسیب‌ها در محیط کار را مهم دانست و گفت: باید به مسائل مختلف روانشناختی در محیط کار توجه شود.

صباغ زادگان گفت: توجه به مسائل روانشناختی و ارتقای سلامت روان در محیط کار لازمه تیم کارشناسی و نیازسنجی است تا خدمات مورد نیاز را با برنامه ریزی در محیط کار با کاهش استرس به جامعه هدف فراهم کرد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.