Skip to Contentبا حضور جمعی از مسئولین اولین پایگاه بسیج با رویکرد فضای مجازی در شهرستان میبد افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش میبد خبر، با حضور آیت‌الله علیرضا اعرافی امام جمعه میبد، سردار جمیری فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، حسین فلاح فرماندار میبد، مصطفی بهشتی فرمانده سپاه ناحیه میبد و جمعی از مسئولان، نخستین مرکز سایبری استان یزد با نام مرکز سایبری مرصاد در پایگاه بسیج حضرت امام سجاد (ع) محله خانقاه افتتاح شد.

این پایگاه  فضای مجازی در زیر بنای ۶۰۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان از محل خیری راه‌اندازی شده است.

در حال حاضر ۱۴سیستم رایانه‌ای در این مرکز فعال است و علاوه بر بحث آموزش و تولید محتوا، مقابله با جنگ نرم دشمن و امور تحقیقاتی و پژوهشی را در دستور کار دارد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.