Skip to Content

با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر دفاع صورت گرفت؛

افتتاح نخستین فروشگاه زنجیره‌ای «اتکا» در شهرستان میبد+ عکس


اولین فروشگاه زنجیره‌ای اتکا وابسته به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در شهرستان میبد توسط وزیر دفاع از طریق ویدیو کنفرانس افتتاح شد.

به گزارش ميبد خبر، به منظور ارائه خدمات مطلوب و تامین کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، اولین شعبه فروشگاههای زنجیره ای اتکا، با حضور ویدئو کنفرانسی وزیر دفاع ومسؤولان شهرستان میبد  افتتاح و راه اندازی شد.

 محمد نظری، مدیرعامل فروشگاه‌های زنجیره ای اتکا در استان یزد،  در حاشیه این افتتاح، تامین مایحتاج و کالاهای اساسی مردم با کیفیت و قیمت مناسب را هدف عمده راه اندازی این فروشگاه در شهرستان میبد عنوان کرد.

وی با بیان اینکه تمام محصولات این فروشگاه‌ها  کاملا ایرانی و تولید داخلی است، خاطرنشان کرد: خرید برای عموم مردم از این فروشگاه آزاد است و خانواده‌های نیروهای مسلح و بازنشستگان وزارت دفاع نیز با تخفیف 15 تا 30 درصدی امکان خرید از این فروشگاه را دارند.

 این فروشگاه در استان یزد بعد از مرکز استان، دومین شعبه‌ای است که در شهرستان میبد افتتاح شده است.

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 1.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.