Skip to Contentمجموعه فروشگاهی ایوان مال با حضور فرماندار میبد، بخشدار مرکزی و جمعی از مردم در شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر، حسین فلاح فرماندار میبد در افتتاح این مجموعه گفت: قطعا این مجموعه با رویکرد کمک به اقشار کم درآمد و عرضه کالا با نرخ ارزانتر دراین شرایط اقتصادی، به مردم جامعه کمک خواهد کرد.

رئیس صمت میبد هم گفت:  فاز نخست این مجموعه ، نمایشگاه دائمی و بین المللی کاشی و سرامیک در میبد بوده ، که با بیش از ۵۰ غرفه در زیربنای ۸ هزار متر مربع بنا شده است.

خلیلی افزود: فاز نخست این مجموعه دارای غرفه‌های نانوایی ، فست فود، رستوران ، نمازخانه ، محل بازی کودکان ، قصابی ، غرفه‌های مرغ و ماهی ، خشکبار ، ترشیجات ، شیرینی ، میوه ، انواع شوینده و لبنیات است.
 
وی ادامه داد: این مجموعه با اعتبار ۳۲ میلیارد تومان از بخش خصوصی سرمایه گذاری شده است و برای ۳۰ نفر به عنوان فروشنده زمینه اشتغالشان فراهم شده است.

رئیس صمت میبد با بیان اینکه تمام کالا‌های اولویت دار و مورد نیاز مردم در این مجموعه فروشگاهی بعنوان بزرگترین فروشگاه استان به ویژه برای افراد کم درآمد عرضه شده است، گفت: در فاز دوم قرار است تولید کنندگان کیف و کفش  مستقر و تولیدات خود را به صورت مستقیم و بی واسطه عرضه کنند.

خلیلی افزود: طبقه سوم این مجموعه هم به صنف کاشی و سرامیک تعلق دارد و قرار است بیش از ۲۰۰ دفتر کاشی برای عرضه این محصول استراتژیک در آینده مستقر شوند.
 
انتهای پیام/رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.