Skip to Content

همزمان با هفته بسیج صورت گرفت

افتتاح طرح حمایت از زوج های نابارور بسیجی کشور +تصاویر


طرح حمایت از زوج های نابارور بسیجی کشور همزمان با هفته بسیج افتتاح شد.

به گزارش میبد خبر،  صبح امروز طرح حمایت از زوج های نابارور بسیجی کشور همزمان با هفته بسیج با حضور سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر، دکتر افلاطونیان رئیس پژوهشکده علوم تولید مثل استان یزد و دکتر خلیلی رئیس انجمن باروری و ناباروری در محل مرکز تحقیقاتی و درمانی ناباروری یزد افتتاح شد.

سردار فتوحی فرمانده سپاه الغدیر استان یزد در این مراسم با بیان اینکه آنچه که باعث پویا شدن بسیج شده است قدرت نرم بسیج است، اظهار کرد: گام های بسیج امروز در راستای دانش، پژوهش و حوزه های علمی در تمام عرصه ها می باشد.

وی افزود: اکنون امنیت پایدار ملی در راستاس قدرت نرم است که مصداق آن درستکاری، راستی، دینداری و اخلاق می باشد.

فتوحی اذعان کرد: اکنون بسیج در مسیری علمی حرکت می کند و حمایت از زوج های نابارور بسیجی کشور یکی از این برنامه ها می باشد.

یزد رسا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.