Skip to Content

گزارش تصویری؛

افتتاح سالن شهدای بسیج شهرستان میبد در هفته دفاع مقدس


به مناسبت هفته دفاع مقدس سالن شهدای بسیج شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، به مناسبت هفته دفاع مقدس سالن شهدای بسیج میراث ماندگار قدمگاه شهدای شهرستان میبد با حضور آیت الله اعرافی، نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی و دیگر مسئولان شهرستان میبد افتتاح شد.

زمین این مجموعه در تاریخ 8 بهمن ماه 1348 از طرف خیر میبدی آقای محمدعلی فخارچی میبدی به آموزش و پرورش وقت اهدا شد. با پیروزی انقلاب اسلامی، به عنوان اولین مرکز بسیج میبد مورد استفاده قرار گرفت و در زمان دفاع مقدس هشت ساله محل اعزام رزمندگان دلاور به جبهه های نبرد شد. در هنگام بازگشت پیکر مطهر شهدای خونین کفن شهرستان میبد، محلی برای معراج شهدا و تحویل پیکرهای پاک آنها به خانواده ها گشت.

پس از دفاع مقدس تاکنون همچنان در اختیار سازمان بسیج مستضعفین قرار دارد و بین سال های 1397 لغایت 1399 تحت مدیریت ناحیه مقاومت بسیج مورد بازسازی قرار گرفت.

انتهای پیام/

احسان دست برآورده

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.