Skip to Content


افتتاح رسمی دفتر "میبدخبر" باحضور مدیرکل صداوسیمای مرکز یزد+گزارش تصویری


با حضور مدیرکل مرکز صدا و سیمای استان یزد، فرمانده ناحیه سپاه، سرپرست شبکه بهداشت، مشاور فرهنگی امام جمعه، مسئول بسیج رسانه و جمعی دیگر از مسئولین و خبرنگاران، عصر امروز دفتر سایت میبدخبر رسما افتتاح شد.

به گزارش "میبدخبر" دکتر پهلوانیان با حضور در این مراسم، ضمن افتتاح رسمی دفتر این سایت، از نزدیک با عملکرد این پایگاه اطلاع رسانی آشنا شد.

مدیرکل مرکز صداوسیمای استان در این مراسم ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و تشکر از فعالیتهای این مجموعه بیان داشت: باید با برنامه ریزی مناسب نهایت تلاش خود را در فضای مجازی همچون شبکه های موبایلی بکار بست تا بهترین و صحیح ترین اطلاعات و اخبار بدست مردم برسد.

وی در پایان برای اعضای این مجموعه آرزوی موفقیت کرد.

قابل ذکر است محل دفتر پایگاه خبری "میبخبر" در پارک فلسطین، روبروی حوزه علمیه -محل سابق دفتر یادواره شهدا و هیئت رزمندگان اسلام- می باشد.
رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.