Skip to Content


افتتاح دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه میبد در شهرک صنعتی جهان‌آباد


به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه میبد در محل شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد افتتاح شد.

به گزارش میبدخبر، روز دوشنبه ۲۶ آذر ۹۷ و در سومین روز از هفته پژوهش که روز "پژوهش، فناوری، صنعت و چالش های ملی" نام‌گذاری شده،، دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه میبد در محل شهرک صنعتی جهان‌آباد میبد افتتاح شد.

دکتر عباس کلانتری رئیس دانشگاه میبد در این مراسم که با حضور جمعی از مدیران دانشگاه، فرزین خادمی معاون فرماندار میبد، عظیمی مدیر عامل شهرک‌های صنعتی استان، ماندگاری مدیر عامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد و روسای برخی ادارات شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه دفتر ارتباط با صنعت میتواند پاسخگوی نیازهای پژوهشی صنعتگران شهرستان و استان باشد گفت: تعامل واقعی صنعت و دانشگاه میتواند منشا تحولات بنیادین در کشور گردد.

وی افتتاح دفتر ارتباط با صنعت در شهرک صنعتی را موجب تنگتر شدن ارتباط دانشگاه و صنعت دانست و افزود: با این اقدام دانشگاه در دل صنعت حضور می یابد و مشکلات آن را بهتر شناخته و برای رفع آنها نیز می تواند تاثیرگذار باشد.

در ادامه مهندس عظیمی مدیر عامل شهرک های صنعتی استان ضمن ابراز خرسندی از افتتاح این دفتر اظهار امیدواری کرد با حضور و همکاری اساتید دانشگاه در صنعت، قدمی جهت رفع مشکلات موجود بر سر راه صنعت در زمینه‌های مختلف برداشته شود و شاهد رونق و شکوفایی بیشتر صنعت شهرستان میبد و استان باشیم.

مدیر عامل شهرک صنعتی جهان آباد میبد نیز در این مراسم با بیان اینکه شهرک صنعتی میبد آمادگی هر نوع همکاری و حمایت از طرح‌های پژوهشی اساتید و دانشجویان را دارد، گفت: امیدواریم با افتتاح این دفتر و فراهم امدن زمینه های توسعه علمی و همکاری اساتید دانشگاه و صنعتگران و بکارگیری دستاوردهای جدید پژوهش و فناوری، شاهد پیاده‌سازی ایده‌های نو مبتنی بر دانش در شهرستان باشیم.

در حاشیه این مراسم تفاهم نامه ای بین دانشگاه و شهرک صنعتی در زمینه چگونگی کاهش آلایندگی شهرک صنعتی با استفاده از گیاهان کم آبخواه به امضا رسید.

 

  •  
  •  رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.