Skip to Content

مسئولین در جمع دبستانیها


این مراسم که ظهر روز شنبه 29/7/91 همراه با اقامه نماز ظهر صورت گرفت با سخنرانی آیت ا... اعرافی و آقای اسعدی ،مدیرآموزش پرورش شهرستان میبد و برنامه سرود دانش آموزان دبستان شهید محمد یاسایی برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای اسعدی گزارش مختصری از زمان اجرای طرح و هزینه های ساخت مدرسه سخن گفت و یادآور شد حدود 50 درصد هزینه را خیر مدرسه ساز ، پدر شهید محمد یاسایی حمایت کرده و مابقی با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان تامین شده است.

آقای حفیظی شهردار میبد نیز در جلسه حضور داشتند و قول آماده سازی سطح حیاط مدرسه را از طرف شهرداری دادند.

در ادامه آیت ا... اعرافی ضمن خیر مقدم به حاضرین و مدعوین از مرکز استان( از سازمان نوسازی مدارس )، خیرین ، فرهنگیان و اولیاء حاضر در جلسه با سلام و احوالپرسی محربانانه با دانش آموزان نوجوان مدرسه طی یک حرکت زیبا و جالب یک مسابقه قرآنی کوتاه بین بچه ها برگزار و به تعدادی جایزه داد.

در ادامه چند توصیه اساسی و مهم به دانش آموزان در مورد ورزش و کمک و تعامل در خانه با اوالیاء و ارتباط با مسجد و تلاش در درس خواندن کردند.

ایشان مدیران و کادر آموزش پرورش را به پیوند هرچه بیشتر و مداوم با اولیاء و مردم سفارش کردند و افزودند هم اکنون سهم مردم در مدرسه سازی در سطح کشور برابر دولت یا چند در صد بیشتر است ،درنتیجه پیشرفت این مجموعه در گرو تعامل و همراهی با مردم است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.