Skip to Content

مسئولین در جمع دبستانیها


این مراسم که ظهر روز شنبه 29/7/91 همراه با اقامه نماز ظهر صورت گرفت با سخنرانی آیت ا... اعرافی و آقای اسعدی ،مدیرآموزش پرورش شهرستان میبد و برنامه سرود دانش آموزان دبستان شهید محمد یاسایی برگزار شد.

در ابتدای جلسه آقای اسعدی گزارش مختصری از زمان اجرای طرح و هزینه های ساخت مدرسه سخن گفت و یادآور شد حدود 50 درصد هزینه را خیر مدرسه ساز ، پدر شهید محمد یاسایی حمایت کرده و مابقی با همکاری اداره کل نوسازی مدارس استان تامین شده است.

آقای حفیظی شهردار میبد نیز در جلسه حضور داشتند و قول آماده سازی سطح حیاط مدرسه را از طرف شهرداری دادند.

در ادامه آیت ا... اعرافی ضمن خیر مقدم به حاضرین و مدعوین از مرکز استان( از سازمان نوسازی مدارس )، خیرین ، فرهنگیان و اولیاء حاضر در جلسه با سلام و احوالپرسی محربانانه با دانش آموزان نوجوان مدرسه طی یک حرکت زیبا و جالب یک مسابقه قرآنی کوتاه بین بچه ها برگزار و به تعدادی جایزه داد.

در ادامه چند توصیه اساسی و مهم به دانش آموزان در مورد ورزش و کمک و تعامل در خانه با اوالیاء و ارتباط با مسجد و تلاش در درس خواندن کردند.

ایشان مدیران و کادر آموزش پرورش را به پیوند هرچه بیشتر و مداوم با اولیاء و مردم سفارش کردند و افزودند هم اکنون سهم مردم در مدرسه سازی در سطح کشور برابر دولت یا چند در صد بیشتر است ،درنتیجه پیشرفت این مجموعه در گرو تعامل و همراهی با مردم است.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.