Skip to Content


افتتاح خوابگاه دانشگاه علوم قرآنی میبد در دهه فجر امسال


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداریزد به همراه فرماندارمیبد از پروژه خوابگاه دانشکده علوم و معارف قرآن کریم بفروئیه میبد بازدید کرد.

به گزارش میبدخبر، محسن صادقیان گفت: با پیشرفت فیزیکی خوبی که این پروژه دارد اعتبارات آن از ردیف اعتبارات سفر مقام معظم رهبری به استان تأمین‌شده است و در ماه‌های آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

پور سلمان معاون بهره‌وری اداره کل اوقاف استان هم گفت: پروژه 95 درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای تکمیل آن‌یک میلیارد و نهصد میلیون تومان نیاز دارد و اعتباری که تخصیص داده‌شده است از محل اسناد خزانه دو میلیارد و 300 میلیون تومان است که تا بهمن‌ماه امسال به اتمام خواهد رسید.

پور سلمان افزود: این خوابگاه در چهار هزار و دویست مترمربع با یک‌صد و بیست نفر ظرفیت شامل خوابگاه تعدادی سوئیت و سالن همایش ساخته‌شده است و تنها بخش تأسیسات و برق و محوطه‌سازی پروژه باقی‌مانده است.

 
انتهای پیام/
احسان دست برآوردهرای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.