Skip to Content

هم اکنون:

آغاز مراسم معارفه/مناظره نامزدهای انتخاباتی در دانشگاه حایری میبد


این مراسم که با حضور به بموقع آقایان امامی، خلیلی، فلاح و روانبخش و تاخیر 45 دقیقه ای دهقانی و امینی همراه بود،با حضور جمع کثیری از دانشجویان، نخبگان ، اعضای ستادهای انتخابات و مردم در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آیت الله حایری میبد برگزار شد.

دقایقی پیش مراسم معارفه و مناظره کاندیداهای انتخاباتی حوزه تفت و میبد آغاز شد.

این مراسم که با حضور به بموقع آقایان امامی، خلیلی، فلاح و روانبخش و تاخیر 45 دقیقه ای دهقانی و امینی همراه بود، با حضور جمع کثیری از دانشجویان، نخبگان ، اعضای ستادهای انتخابات و مردم در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آیت الله حایری میبد برگزار شد.

هم اکنون مجری برنامه این مراسم را بعنوان معارفه اعلام کرده است درحالیکه پیش تر سایت دانشگاه آیت الله حایری میبد به برگزاری مناظره دعوت کرده بود و همچنین عموم جمع حاضر در مراسم خواستار برگزاری مناظره بجای معارفه هستند.
رای شما
میانگین (3 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.