Skip to Content

همزمان با شروع طرح سنجش سلامت؛

آغاز فلورایدتراپی دندانهای کلیه دانش آموزان بدو ورود به دبستان+تصاویر


همزمان با آغاز طرح سنجش سلامت در مرکز یادگیری حبوباتی شهرستان میبد، کلیه دانش آموزان بدو ورود به دبستان، فلورایدتراپی می شوند.

به گزارش "میبدخبر"، دکتر سهیلی سرپرست شبکه بهداشت و درمان میبد بهمراه کارشناس بهداشت مدارس مرکز بهداشت از کلیه مراحل سنجش سلامت کودکان بدو ورود به دبستان در مرکز یادگیری حبوباتی شهرستان میبد بازدید کرد.

دکتر سهیلی در این بازدید ضمن قدردانی از تمامی دست اندرکاران این مجموعه،  آماری از مراجعه کنندگان و روند کار را مورد بررسی قرار داد.

قابل ذکر است در این طرح کلیه نوآموزان بدو ورود به دبستان، در این مرکز از نظر بینایی، شنوایی، آمادگی تحصیلی، سلامت دهان و دندان مورد ارزیابی قرار می گیرند و جهت مراقبتهای پزشکی به مراکز سلامت جامعه شهرستان معرفی می گردند.
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.