Skip to Contentعملیات اجرایی مجتمع فرهنگی ورزشی در ده آباد میبد آغاز شد.

به گزارش میبد خبر، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان یزد در بازدید از موقوفات شهرستان میبد رفع تعارض و درآمدزایی از موقوفات مرحوم حاج علیرضا صادق درمحله ده آباد این شهرستان ازسوی متولی موقوفه را کاری ارزشمند خواند و گفت:بر اساس زحمت هایی که متولی موقوفه کشیده است و رفع تعارض کرده است؛یکی ازرقبات موقوفه اعیان واگذار و ازدرآمد این رقبه، در رقبه دیگر این موقوفه سرمایه گذاری شده است.

حجت الاسلام حسین زارع زاده افزود: احداث مجمتع فرهنگی ورزشی مدافعین حرم در ده آباد میبد با درآمدزایی موقوفه باعق می شود که جوانان محل اوقات فراغت شان را به ورزش  بپردازند. 

توکلی متولی موقوفات حاج علیرضا صادق ده آباد گفت: موقوفات حاج علی رضا صادق 42 رقبه دارد که یکی ازرقبات آن 2هزار و 400 مترمربع زمین بوده است که در دوازده قطعه به افراد نیازمند واگذار شده است.

وی در پایان بیان داشت: از طرف  این موقوفه به مبلغ 2میلیارد ریال ،مجتمع فرهنگی ورزشی شهدای مدافع حرم درحال احداث است و برای تکمیل آن 2میلیارد ریال دیگر نیاز است که ازمحل درآمد موقوفه و اعیان واگذاری تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

صدا و سیما
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.