Skip to Content

مطالبه مردم ندوشن محقق می شود


در نشستی که با حضور فرماندارمیبد و مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان برگزار شد؛ مقرر شد عملیات تعریض محور نیوک- فولاد در هفته دولت آغاز شود.

به گزارش میبد خبر، «علی علیخانی» مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان در نشستی با «حسین فلاح» فرماندارمیبد گفت: بهسازی مسیر نیوک به فولاد یکی از پروژه‌های مهم و اولویت‌دار است که تلاش می‌شود با جذب و تأمین اعتبارات استانی و نیز اعتبارات ملی به میزان اعتبارات دریافت شده و تا آنجا که ممکن است پیگیری و آماده بهره‌برداری شود.

علیخانی با اشاره به اینکه وضعیت پروژه‌های دیگر مناسب است و فعالیت اجرایی آن‌ها در حال انجام است، تصریح کرد: مبلغ 650 میلیون تومان از محل اعتبارات شهرستانی و متمرکز استانی به جاده فولاد- نیوک اختصاص داده‌شده است.

وی در پایان با تشکر از همراهی مسئولین شهرستان میبد در اجرای پروژه‌ها افزود: مشکل اصلی پروژه‌ها کمبود اعتبارات است که ان‌شاءالله با تأمین و تزریق اعتبارات اجرای پروژه‌ها بارونق بیشتری ادامه پیدا کند.

گفتنی است؛ این پروژه به طول ۳۴ کیلومتر و به‌صورت امانی در فاز اول به طول ۱۲ کیلومتر و در مرحله دوم به‌صورت پیمانی از محل اعتبارات شهرستانی و استانی تعریض خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


یادداشت یادداشت

گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.