Skip to Content

تصاویر:

آغاز طرح هجرت بسیج سازندگی میبد (اردوهای جهادی)


مراسم افتتاحیه طرح هجرت(3) بسیج سازندگی، ویژه شروع دوره های اردوهای جهادی، با حضور مسئولین استان و شهرستان، در دبیرستان نمونه گلمحمدی، برگزار شد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه الغدیر در گفتگو با میبدخبر اظهار داشت، این اردوها در زمانبندی های یک،سه، هفت و دوازده روزه، در جهت غنی سازی اوقات فراغت بسیجیان و با محوریت اقتصاد مقاومتی برگزار میشود.

میرقانعی از حضور 8500 نفره بسیجیان در سال 93 خبر دارد و گفت: انجام فعالیت های بهداشت و درمان، مرمت، آموزشفنی و حرفه ای و مشاوره از جمله برنامه های این اردوها می باشد.

فرماندار میبد نیز در این مراسم، ضمن ارزشمند شمردن فعالیت های بسیجیان در این اردوها، اقدام ارزشمند خانواده بسیجی مرحوم رشیدی در اهدای اعضای فرزندشان را، اوج روحیه ی بسیجی این خانواده دانست و برای بازماندگان طلب صبر و شکیبایی کرد.

 


رای شما
میانگین (2 آرا)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.