Skip to Contentصاحبان خودرو براي دريافت کارت المثني سوخت مي توانند با در دست داشتن کارت ملي ، کارت يا برگ سبز ماشين و همچنين بيمه نامه شخص ثالث به دفاتر پلیس +10 مراجعه کنند.

به گزارش میبد خبر، رئيس سامانه سوخت شرکت ملي پخش فرارده هاي نفتي منطقه يزد گفت: اگر صاحبان خودرو رمز کارت سوخت خود را فراموش کردند به نواحي شرکت ملي پخش فرارده هاي نفتي در شهرستانهاي استان مراجعه کنند.

جلالي با اشاره به اينکه هزينه صدور کارت المثني ده هزار تومان است گفت: صاحبان خودرو براي دريافت کارت المثني سوخت مي توانند با در دست داشتن کارت ملي ، کارت يا برگ سبز ماشين و همچنين بيمه نامه شخص ثالث به  دفاتر police+10 مراجعه کنند.
وي اظهار داشت: با هماهنگي هايي که با اداره پست انجام شده ،مقرر شد  کارت سوخت خودروهايي که از سال 93 به بعد توليد شده اند مجددا به ادرس مالکان خودرو ارسال شود.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.