Skip to Contentفرماندار شهرستان میبد گفت:ساخت استخر سرپوشیده ندوشن با اعتبار بیش از چهار و نیم میلیارد تومان آغاز شد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح فرماندار شهرستان میبد گفت: با توجه به نیاز  امکانات رفاهی و ورزشی در بخش ندوشن در مراسمی، با حضور آیت الله اعرافی عضو شورای فق‌های نگهبان، ساخت استخر سرپوشیده شهر ندوشن آغاز شد.

او افزود: این پروژه در زمینی با مساحت ۶۰۰ متر مربع ساخته می‌شود.

فلاح اضافه کرد: این استخر با امکاناتی نظیر استخر بزرگسالان و کودکان، حوضچه آب سرد و گرم، سونای بخار و خشک بهره برداری و در اختیار عموم مردم شهر ندوشن قرار می‌گیرد.

فرماندار شهرستان میبد ادامه داد: برای ساخت و تجهیز این استخر سرپوشیده بیش‌از چهار و نیم میلیارد تومان در نظر گرفته شده که تا هفته دولت سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

انتهای پیام/

باشگاه خبرنگاران
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.