Skip to Content


آغاز زندگی مشترک زوج جوان در جوار گلزار شهید گمنام + تصاویر


مراسم عقد زوج جوان در جوار گلزار شهید گمنام دانشکده علوم قرآنی میبد برگزار شد.

به گزارش میبد خبر، درعصر مادیات، تجملات و ازدواج های پرخرج، هستند جوانانی که آغاز زندگی خود را با حضور در اماکن متبرک شروع می کنند.

در این راستا مراسم عقد زوج جوان که داماد میبدی و عروس دانشجوی دانشکده علوم قرآنی میبد بود بر سر گلزار شهید گمنام این دانشکده با حضور خانواده های عروس و داماد، مسئولین دانشکده و دانشجویان برگزار شد.

این زوج جوان به برپایی مراسم ازدواج خود در جوار شهید گمنام اشاره کرده و گفتند: شهدا در همه جا شاهد و ناظر بر اعمال هستند و بر این اساس بود این نقطه را برای نخستین روز زندگی مشترک انتخاب کردیم. 

آنها اظهار داشتند: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و برگزاری این مراسم با توافق و موافقت کامل هر دو خانواده بوده است. برگزاری مراسم‌های ساده موجب می شود که دعای شهدا و امام زمان (عج) پشت سر همه زوج های جوان باشد. 

انتهای پیام/اد
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.