Skip to Contentاولین دوره میعاد ۲ با هدف تشکیل هسته های مطالبه گر دانشجویی در میبد آغاز شد.

به گزارش میبدخبر، این دوره با حضور ۱۵۰ نفر از دانشجویان بسیج دانشجویی چهار استان یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان و هرمزگان در دانشگاه آزاد اسلامی میبد آغاز شد.

مسئول برگزار کننده این دوره گفت: هدف از برگزاری این دوره تشکیل هسته‌های مطالبه گر است که دانشجویان بتوانند بر اساس مسائل بومی و مهم اولویت دار منطقه و انتخابات مجلس نقش آفرینی کنند.

پورمیرزایی افزود: هدف اصلی، ریل گذاری جهت تشکیل مجلس مساله محور است؛ مجلسی که بتواند برای مسائل جامعه و مردم، فکر و راهکار ارائه و نسبت به آن قانونگذاری کند.

وی ادامه داد: از آنجا که بسیج دانشجویی دارای تشکل است، در این دوره شیوه‌هایی را به دانشجویان آموزش می‌دهیم که بتوانند هسته‌های مطالبه گری و مساله محور را تشکیل دهند و در استان خودشان به نقش آفرینی بپردازند.

این دوره به مدت ۳ روز در سالن خواجه رشیدالدین میبدی دانشگاه آزاد اسلامی در حال برگزاری است.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.