Skip to Contentمدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد از آغاز ثبت نام کارگران و کارفرمایان در سامانه جامع روابط کار خبر داد و گفت: کلیه کارگران و کارفرمایان می بایست با حضور در دفاتر پیشخوان دولت در این سامانه ثبت نام کنند .

به گزارش میبد خبر، «محمدجواد حیدری» گفت:سامانه جامع روابط کار توسط وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با هدف شفاف سازی اطلاعات جامعه کارگری و کارفرمایی راه اندازی شده است .

وي در خصوص ویژگی‌های این سامانه افزود: در این سامانه حدود ۳۰ خدمت در حوزه روابط کار، هم برای کارگران و هم برای کارفرمایان پیش بینی شده است که علاوه بر شفافیت در اطلاعات، امکان نظارت و پایش وضع موجود حاکم بر روابط کاری را به سیاستگذاران می دهد .

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در ادامه نيز ثبت الکترونیکی شکایات کارگران بدون مراجعه حضوری به مراجع حل اختلاف و ثبت قراردادهای کار نیروی انسانی توسط کارفرمایان را تنها بخشی از ویژگی‌های سامانه جامع روابط کار اعلام كرد.

حیدری درباره مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیز بيان كرد: كارگران و کارفرمایان برای ثبت‌نام در سامانه جامع روابط کار با در دست داشتن مدارک هویتی خود، فقط یک بار با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت نسبت به دریافت نام کاربری و رمز عبور اقدام کنند .

يادآور مي‌شود؛ سامانه جامع روابط کار از طریق آدرس اینترنتی http://prkar.mcls.gov.ir قابل دسترس است و کارگران و کارفرمایان پس از تشکیل پرونده در دفاتر پیشخوان دولت می‌توانند اطلاعات خود را با ورود به سامانه ثبت کنند.

انتهای پیام/

ایسنا
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.