Skip to Content


آغاز ثبت نام مسابقه نورالهدی (9) در شهرستان میبد


ثبت نام مسابقه نورالهدی (9) با همکاری مؤسسات و خانه های قرآنی تحت پوشش اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد آغاز شد .

مسابقه نور الهدی (9) که آخرین مرحله از این مسابقه می باشد، در رشته سه جزء ( جزء های 27،28 و 29) و در رشته تک جزء 30 قرآن مجید برگزار می شود.

علاقمندان به مسابقات قرآنی می توانند جهت ثبت نام به سایت تلاوت (www.telavat.com) مراجعه و کسانیکه به اینترنت دسترسی ندارند می توانند جهت ثبت نام با در دست داشتن یک قطعه عکس و کپی کارت ملی به اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد مراجعه نمایند .

شایان ذکر است، زمان ثبت نام مسابقه از 15 خرداد  لغایت 15 تیرماه سالجاری  می باشد و زمان مسابقه نیز در تاریخ 12/9/95 در محل سالن اجتماعات اداره تبلیغات اسلامی شهرستان میبد برگزار می گردد .
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.