Skip to Content


آغاز احداث سایت تیراندازی باکمان درمیبد


با حضور فلاح فرماندار و جمعی از مسئولین کلنگ احداث سایت تیراندازی باکمان در مجموعه ورزشی شهدا میبد به زمین زده شد.

به گزارش میبدخبر، حسین فلاح فرماندارمیبد گفت: این سایت درزمینی به مساحت شش هزار و 500 مترمربع و بااعتباری بالغ‌بر 350 میلیون تومان از محل اداره کل ورزش و جوانان استان، دفتر امام‌جمعه و بخشداری مرکزی احداث و تا پایان سال به بهره‌برداری خواهد رسید.

فلاح بابیان اینکه شهرستان میبد ظرفیت‌های خوبی در ورزش تیراندازی باکمان دارد افزود: در حال حاضر 20 نفر از نوجوانان دختر و پسر در رشته‌های تیراندازی باکمان ریکرو و کامپوند مشغول فعالیت اندکه از این تعداد رضا شبانی عضو تیم ملی است و علیرضا شاکر و امیرحسین زارعشاهی هم به اردوی تیم ملی دعوت‌شده‌اند.

فرماندارمیبد خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت‌های خوبی که ورزشکاران میبد در استان و کشور در ورزش تیراندازی باکمان دارند این سایت با تمام استانداردهای ملی و جهانی درمیبد احداث خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.