Skip to Content

سرپرست مخابرات منطقه یزد:


سرپرست مخابرات منطقه یزد گفت: با مصوبه‌ای که وجود دارد و هماهنگی بین مخابرات ایران، وزارتخانه و سازمان تنظیم مقررات از ابتدای امسال بند حق اشتراک با هزینه کم در قبوض اعمال شده است.

به گزارش میبد خبر، محمدرضا زارع ده آبادی در خصوص درج بند جدید با عنوان «حق اشتراک» در قبوض تلفن مشترکان مخابرات گفت: با مصوبه‌ای که وجود دارد و هماهنگی بین مخابرات ایران، وزارتخانه و سازمان تنظیم مقررات از ابتدای امسال بند حق اشتراک با هزینه کم در قبوض اعمال شده است.

وی ادامه داد: صورتحساب مشترکان به صورت کشوری صادر می‌شود و این بند نیز، به صورت کشوری در قبوض مشترکان اعمال شده است و مخابرات منطقه یزد هیچ نقشی در کم یا زیاد کردن پارامتر در قبوض ندارد و هزینه‌ای که این بند دارد بسیار کمتر از هزینه آبونمانی است که قبلا در قبوض درج می‌شد.

سرپرست مخابرات منطقه یزد در خصوص رأیی که دیوان عدالت اداری مبنی بر غیرقانونی بودن دریافت آبونمان از مشترکان صادر کرده بود، گفت: دیوان عدالت اداری دریافت آبونمان از مشترکان را غیر قانونی اعلام کرد که این موضوع نیز به صورت کشوری در حال پیگیری است و وزارتخانه و مخابرات ایران به این رای اعتراض داشتند و رئیس سابق قوه قضائیه نیز این رای را به دیوان عدالت برگرداند تا مجدد بررسی شود.

زارع افزود: با این حال با هماهنگی‌های انجام شده حق آبونمان از ابتدای امسال به همراه چند بند دیگر از قبوض حذف شده است و چنانچه به این جمع بندی برسند که آبونمان‌های دریافتی از مردم تاکنون غیرقانونی بوده و باید به آنها برگردانده شود این کار به صورت کشوری انجام خواهد شد.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.