Skip to Content



به گزارش میبدخبر از فارس، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت. نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود: در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد ، اصلاح طلبان با رنگ آبی ، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند. همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند. آذربایجان شرقی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی ورزقان رضا علیزاده اصولگرا   1 ملکان سلمان خدادادی اصولگرا   1 هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل     تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب   6 احمد علیرضا بیگی اصولگرا   محمد حسین فرهنگی اصولگرا * علیرضا منادی اصولگرا محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا زهرا ساعی اعتدال علی الموسوی اصلاح‌طلب *   محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا   شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب   عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب     سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب * 1 یوسف داوودی مستقل بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا   1 بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل   1 مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا     کریم شافعی اصلاح‌طلب   1 مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا     محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا * 1 میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب 1 یعقوب شیویاری اصولگرا   1 کلیبر و هوراند الله قلی قلیزاده اصولگرا   1 اهر و هریس بیت‌الله عبدالهی اصلاح‌طلب * 1 مهدی حسینیان اصولگرا   شبستر علی لو اصولگرا * 1 آقاپور اصولگرا     آذربایجان غربی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل   1 مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب   1 خوی تقی‌ کبیری اصولگرا   1 ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل * 1 محرم اکبر زاده اصولگرا نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب   1 میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل * 2 مهدی عیسی‌زاده اصولگرا جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا همایون هاشمی مستقل سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل   1 ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا   3 سلماس رسول جلایر اصولگرا * 1 شهروز برزگر اصولگرا   اردبیل حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * 1 شکور پورحسین مستقل خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا   1 مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب   1 گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب   1 اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب   3 (2)صدیف‌بدری اصولگرا           ایلام حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب * 1 علی‌محمد احمدی اعتدال ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب * 2 لطیف صادقی اصولگرا سلام امینی مستقل سارا فلاحی مستقل   اصفهان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا   1 اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا   5 ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب   حسن کامران اصولگرا * احمد سالک اصولگرا مجید نادر الاصلی اصولگرا حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب علیرضا آجدانی اصلاح‌طلب مینو عابدی اصلاح‌طلب خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب   1 قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا   1 شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا   1 نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا   1 نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا   1 اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا   1 شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا * 1 سمیه محمودی اصولگرا فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا   1 مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا   1 چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا   1 لنجان محسن کوهکن اصولگرا   1 سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا   1 بهروز جعفری اصولگرا   خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا   1   البرز حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا   1 کرج عزیز اکبریان اصولگرا   2 محمد جواد کولیوند اصولگرا     بوشهر حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال   1 کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل   1 دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا   1 بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب   1   تهران حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا   1 ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا   1 شهریار حسین گروسی اعتدال * 1 محمد محمودی اصلاح‌طلب پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب   1 رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا *   ابراهیم نکو اعتدال   تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       30   چهارمحال و بختیاری حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال   1 اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی بابا حیدی اصلاح‌طلب * 1 قدرت‌الله حمزه اصولگرا بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا * 1 علی نادری فرد مستقل لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل   1   خراسان جنوبی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا   1 قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا   1 نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا   1 فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا   1   خراسان رضوی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا   1 مشهد و کلات (1)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا   5 (2)حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا   نصرالله پژمانفر اصولگرا   جواد کریمی قدوسی اصولگرا         گناباد حمید بنایی مستقل   1 تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال * 1 ابوالقاسم خسروی اصولگرا درگز حاتمیان اصلاح‌طلب   1 کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب   1 نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب   2 هاجر چنارانی اصولگرا   خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب   1 فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا   1 سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا   2 رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب     قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب   1 تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب   1   خراسان شمالی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب   2 علی‌قربانی اصلاح‌طلب   شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل   1 اسفراین هادی قوامی اصولگرا   1   خوزستان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی اهواز       3 ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا   1 شوش سید رازی نوری اصولگرا   1 اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   1 شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا   1 مسجد سلیمان عسگر ظاهری مستقل * 1 علیرضا ورناصری اصولگرا دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا   1 رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا   1 خرمشهر عبدالله سامری مستقل   1 شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا   1 دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا   1 آبادان عامر کعبی اصولگرا   3 سید محمد مولوی   *   جواد سعدون‌زاده     جلیل مختار مستقل   غلامرضا شرفی اصولگرا     سید حسن دهدشتی اصلاح‌طلب *   ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا   1 هدایت‌الله خادمی مستقل   بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب * 1   حبیب‌الله کشت زر مستقل *     زنجان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا * 2 سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب علی وقف‌چی مستقل کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب ابهر و خرمدره محمدرضا خان‌محمدی اصولگرا * 1 محمد عزیزی اصولگرا خدابنده احمد بیگدلی مستقل * 1 سیدالبرز حسینی اصولگرا ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی مستقل   1 سمنان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب   1 شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1 دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا   1 گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا   1 سیستان و بلوچستان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی زاهدان علیم یارمحمدی   اصلاح‌طلب   2 حسینعلی شهریاری اصولگرا   خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا   1 سراوان محمدباسط درازهی     1 زابل حبیب‌الله دهمرده احمد علی کیخا اصولگرا   مستقل   2 چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا   1 ایرانشهر و سرباز محمد نعیم امینی‌فرد اصلاح‌طلب   1   فارس حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا * 1 اصغر مسعودی مستقل شیراز       4 لامرد و مهر محسن علوی اعتدال   1 داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری اصولگرا * 1 رضا انصاری اصلاح‌طلب خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا   1 پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       1 آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال   1 لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا   1 جهرم       1 اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب   1 سپیدان       1 رستم و ممسنی       1 کازرون حسین رضازاده مستقل   1 فسا محمد جواد جمالی نوبندگانی اعتدال   1 فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کوروش کرم‌پور اصلاح‌طلب   1   قزوین حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی قزوین و آبیک سیده‌حمیده زرآبادی داوود محمدی   اصلاح‌طلب اعتدال   2 تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا   1 بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب   1 قم حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی قم احمد امیرآبادی اصولگرا   3 علی لاریجانی مستقل   مجتبی ذوالنوری اصولگرا   کردستان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بیجار حمدالله کریمی اصلا‌ح‌طلب   1 مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل * 1 امید کریمیان اصلاح‌طلب سقز و بانه محسن بیگلری     1 قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل   1 سنندج، دیوان دره و کامیاران       2 کرمان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا   2 محمد مهدی زاهدی اصولگرا   بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب   1 کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب   1 جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا   1 بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب   1 سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا   1 شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب   1 رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب   1 زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال   1   کرمانشاه حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه اصولگرا   1 کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی سیدجواد حسینی کیا اصولگرا   1 سنقر و کلیایی اصولگرا   1 قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا   1 پاوه شهاب نادری اصولگرا   1 کرمانشاه (1)عبدالرضا مصری اصولگرا   3 (2)سیدقاسم جاسمی اصولگرا   محمد کرمی‌راد اصولگرا * سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب کهگیلویه و بویراحمد حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل   1 کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا   1 گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب   1   گلستان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل   1 گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب   1 رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا   1 کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب   1 رحمت‌الله جلالی اصولگرا   مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا   1 شهرام کوسه‌غراوی مستقل     گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان‌زاده مستقل * 2 نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب سید علی طاهری اصولگرا   گیلان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی آستارا ولی داداشی اصولگرا   1 فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب   1 لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب   1 طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا   1 لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا   1 صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال   1 انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا   1 رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا   1 آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی اصلاح طلب   1 رودبار صمد مرعشی اصولگرا   1 رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب   3 لرستان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی خرم‌آباد سید محمد بیرانوند اصلاح‌طلب   2 محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا مرتضی محمودوند مستقل اعظم محمدی‌نیا مستقل سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل   1 کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل   1 الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا   1 درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا * 1 مجید کیان‌‌پور مستقل   پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا   1 بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا * 2 هادی مقدسی اصولگرا عباس گودرزی اصولگرا فاطمه مقصودی مستقل   مازندران حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی بابل علی نجفی اصلاح‌طلب   2 ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب   2 محمد دامادی اصلاح‌طلب   نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اعتدال   1 نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا   1 آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا   1 بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا   1 نور و محمود‌آباد علی‌اسماعیلی اصلاح‌طلب   1 قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب   2 سید کمال علیپور اصولگرا   سید علی ادیانی‌راد اصولگرا   رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب   1   مرکزی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا   2 شازند صاحب علی غفاری اصولگرا * 1 علی ابراهیمی اصلاح‌طلب دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا   1 ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا * 1 محمدرضا منصوری مستقل خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا   1 تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب   1   هرمزگان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب   1 بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا   3 احمد مرادی اصولگرا   محمد آشوری تازیانی اصولگرا   بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * 1 احمد جباری اصولگرا   همدان حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * 1 عطاالله سلطانی صبور اصولگرا اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا   1 نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا   1 بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا   1 تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا   1 ملایر (1)محمد کاظمی اصلاح‌طلب   2 احد آزادی‌خواه اصولگرا * علیرضا امامی اصلاح‌طلب همدان حاجی بابایی اصولگرا   2 امیر خجسته اصولگرا     یزد حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب   1 اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب   1 مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم       1 تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب   1   اقلیت‌های دینی حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1 کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1 ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1 آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1 ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل      

به گزارش میبدخبر از فارس، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از ساعت 8 صبح روز گذشته (جمعه) در سراسر کشور با دستور عبدالرضا رحمانی‌فضلی وزیر کشور آغاز شد و ساعت 23:45 پایان یافت.

نتایج غیررسمی آرای انتخابات مجلس دهم در سراسر کشور متعاقباً‌ در همین خبر بروزرسانی می‌شود:

در جدول زیر اصولگرایان با رنگ زرد، اصلاح طلبان با رنگ آبی، اعتدالیون بنفش و مستقلان بدون رنگ مشخص شده‌اند.

همچنین حوزه‌هایی که به دور دوم کشیده شده‌اند با علامت * ستاره متمایز شده‌اند.

آذربایجان شرقی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش سیاسی دور دوم تعداد کرسی
ورزقان رضا علیزاده اصولگرا   1
ملکان سلمان خدادادی اصولگرا   1
هشترود و چاراویماق سید حمزه امینی مستقل    
تبریز، اسکو و آذرشهر مسعود پزشکیان اصلاح‌طلب   6
احمد علیرضا بیگی اصولگرا  
محمد حسین فرهنگی اصولگرا *
علیرضا منادی اصولگرا
محمد اسماعیل سعیدی اصولگرا
زهرا ساعی اعتدال
علی الموسوی اصلاح‌طلب *  
محمدرضا میرتاج‌الدینی اصولگرا  
شهاب‌الدین بی‌مقدار اصلاح‌طلب  
عباس عباس‌زاده اصلاح‌طلب    
سراب و مهربان مجید نصیر پور اصلاح طلب * 1
یوسف داوودی مستقل
بناب ضیاالله اعزازی اصولگرا   1
بستان‌آباد محمد وحدتی مستقل   1
مرند و جلفا محمد حسن‌نژاد اصولگرا    
کریم شافعی اصلاح‌طلب   1
مراغه و عجب شیر مهدی دواتگری اصولگرا    
محمدعلی حسین‌زاده اصولگرا * 1
میانه فردین فرمند اصلاح‌طلب 1
یعقوب شیویاری اصولگرا   1
کلیبر و هوراند الله قلی قلیزاده اصولگرا   1
اهر و هریس

بیت‌الله عبدالهی

اصلاح‌طلب * 1
مهدی حسینیان اصولگرا  
شبستر علی لو اصولگرا * 1
آقاپور اصولگرا  

 

آذربایجان غربی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بوکان محمد قسیم عثمانی مستقل   1
مهاباد جلال محمودزاده اصلاح‌طلب   1
خوی تقی‌ کبیری اصولگرا   1
ماکو و چالداران عین‌الله شریف پور مستقل * 1
محرم اکبر زاده اصولگرا
نقده و اشنویه عبدالکریم حسین‌زاده اصلاح‌طلب   1
میاندوآب، تکاب و شاهین دژ محمد میرزایی مستقل * 2
مهدی عیسی‌زاده اصولگرا
جهانبخش محبی‌نیا اصولگرا
همایون هاشمی مستقل
سردشت و پیرانشهر رسول خضری مستقل   1
ارومیه نادر قاضی‌پور اصولگرا   3
سلماس رسول جلایر اصولگرا * 1
شهروز برزگر اصولگرا

 

اردبیل
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
پارس آباد و بیله سوار ایرج بیگدلو اصولگرا * 1
شکور پورحسین مستقل
خلخال و کوثر بشیر خالقی اصولگرا   1
مشکین شهر ولی ملکی اصلاح‌طلب   1
گرمی سیدحمایت میرزاده اصلاح‌طلب   1
اردبیل، نمین، سرعین و نیر (1)رضاکریمی اصلاح‌طلب   3
(2)صدیف‌بدری اصولگرا  
     

 

ایلام
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دهلران، آبدانان و دره‌شهر شادمهر کاظم‌زاده اصلاح‌طلب * 1
علی‌محمد احمدی اعتدال
ایلام، شیروان، چرداول، ایوان و مهران جلال میرزایی اصلاح‌طلب * 2
لطیف صادقی اصولگرا
سلام امینی مستقل
سارا فلاحی مستقل

 

اصفهان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کاشان، آران و بیدگل سید جواد ساداتی نژاد اصولگرا   1
اصفهان حمیدرضا فولادگر اصولگرا   5
ناهید تاج‌الدین اصلاح‌طلب  
حسن کامران اصولگرا *
احمد سالک اصولگرا
مجید نادر الاصلی اصولگرا
حیدرعلی عابدی اصلاح‌طلب
علیرضا آجدانی اصلاح‌طلب
مینو عابدی اصلاح‌طلب
خوانسار و گلپایگان علی بختیار اصلاح‌طلب   1
قمصر و نطنز مرتضی صفاری اصولگرا   1
شاهین شهر، برخوار و میمه حسینعلی حاجی‌دلیگانی اصولگرا   1
نجف‌آباد، تیران و کرون ابوالفضل ابوترابی اصولگرا   1
نائین عباسعلی پوربافرانی اصولگرا   1
اردستان سید صادق طباطبائی‌نژاد اصولگرا   1
شهرضا محمدرضا آقائی اصولگرا * 1
سمیه محمودی اصولگرا
فلاورجان سید ناصر موسوی لارگانی اصولگرا   1
مبارکه زهرا سعیدی مبارکه اصولگرا   1
چادگان، فریدون‌شهر و فریدن اکبر ترکی اصولگرا   1
لنجان محسن کوهکن اصولگرا   1
سمیرم اصغر سلیمی اصولگرا   1
بهروز جعفری اصولگرا  
خمینی‌شهر سیدمحمدجواد ابطحی اصولگرا   1

 

البرز
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
ساوجبلاغ محمود بهمنی اصولگرا   1
کرج عزیز اکبریان اصولگرا   2
محمد جواد کولیوند اصولگرا  

 

بوشهر
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دشتستان محمد باقر سعادت اعتدال   1
کنگان، دیر و جم سکینه الماسی مستقل   1
دشتی و تنگستان سیدکمال‌الدین شهریاری اصولگرا   1
بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری اصلاح‌طلب   1

 

تهران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
دماوند و فیروزکوه سید احمد رسولی‌نژاد اصولگرا   1
ورامین و پیشوا سید حسین نقوی حسینی اصولگرا   1
شهریار حسین گروسی اعتدال * 1
محمد محمودی اصلاح‌طلب
پاکدشت محمد قمی اصلاح‌طلب   1
رباط کریم حسن نوروزی اصولگرا *  
ابراهیم نکو اعتدال  
تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس       30

 

چهارمحال و بختیاری
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
شهرکرد سامان اردشیر نوریان اعتدال   1
اردل، فارسان، کوهرنگ و کیار علی کاظمی بابا حیدی اصلاح‌طلب * 1
قدرت‌الله حمزه اصولگرا
بروجن خدیجه ربیعی فرادنبه اصولگرا * 1
علی نادری فرد مستقل
لردگان محمد خالدی سردشتی مستقل   1

 

خراسان جنوبی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیرجند و درمیان سید محمد باقر عبادی اصولگرا   1
قائنات فرهاد فلاحتی اصولگرا   1
نهبندان و سربیشه نظر افضلی اصولگرا   1
فردوس، طبس، سرایان و بشرویه محمدرضا  امیر حسنخانی اصولگرا   1

 

خراسان رضوی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
چناران و طرقبه محمد دهقان اصولگرا   1
مشهد و کلات (1)امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی اصولگرا   5
(2)حسین حسین‌زاده بحرینی اصولگرا  
نصرالله پژمانفر اصولگرا  
جواد کریمی قدوسی اصولگرا  
     
گناباد حمید بنایی مستقل   1
تربت حیدریه سعید باستانی اعتدال * 1
ابوالقاسم خسروی اصولگرا
درگز حاتمیان اصلاح‌طلب   1
کاشمر، بردسکن و خلیل آباد بهروز بنیادی اصلاح‌طلب   1
نیشابور حمید گرمابی اصلاح‌طلب   2
هاجر چنارانی اصولگرا  
خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی اصلاح‌طلب   1
فریمان و سرخس احسان قاضی‌زاده اصولگرا   1
سبزوار، جغتای، جوین و خوشاب حسین مقصودی اصولگرا   2
رمضانعلی سبحانی‌فر اصلاح‌طلب    
قوچان و فاروج هادی‌شوشتری اصلاح‌طلب   1
تربت جام و تایباد رحیمی اصلاح‌طلب   1

 

خراسان شمالی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بجنورد علی اکبری اصلاح‌طلب   2
علی‌قربانی اصلاح‌طلب  
شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل   1
اسفراین هادی قوامی اصولگرا   1

 

خوزستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اهواز       3
ماهشهر، امیدیه و هندیجان حبیب آقاجری اصولگرا   1
شوش سید رازی نوری اصولگرا   1
اندیمشک فریدون حسنوند اصولگرا   1
شوشتر سهراب گیلانی اصولگرا   1
مسجد سلیمان عسگر ظاهری مستقل * 1
علیرضا ورناصری اصولگرا
دزفول عباس پاپی ‌زاده اصولگرا   1
رامهرمز اقبال محمدیان اصولگرا   1
خرمشهر عبدالله سامری مستقل   1
شادگان مجید ناصری نژاد اصولگرا   1
دشت‌آزادگان قاسم ساعدی اصولگرا   1
آبادان عامر کعبی اصولگرا   3
سید محمد مولوی   *  
جواد سعدون‌زاده    
جلیل مختار مستقل  
غلامرضا شرفی اصولگرا  
  سید حسن دهدشتی اصلاح‌طلب *  
ایذه و باغملک سیدهادی طباطبایی اصولگرا   1
هدایت‌الله خادمی مستقل  
بهبهان محمودرضا ضرغامی اصلاح‌طلب * 1
  حبیب‌الله کشت زر مستقل *  

 

زنجان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زنجان و طارم فریدون احمدی اصولگرا * 2
سیدافضل موسوی اصلاح‌طلب
علی وقف‌چی مستقل
کریم ‌خان محمدی اصلاح‌طلب
ابهر و خرمدره محمدرضا خان‌محمدی اصولگرا * 1
محمد عزیزی اصولگرا
خدابنده احمد بیگدلی مستقل * 1
سیدالبرز حسینی اصولگرا
ماهشان، انگوران و ایجرود مرتضی خاتمی مستقل   1

سمنان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
سمنان و مهدیشهر احمد همتی اصلاح طلب   1
شاهرود سیدحسن حسینی شاهرودی اصولگرا   1
دامغان ابوالفضل حسن بیگی اصولگرا   1
گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب اصولگرا   1

سیستان و بلوچستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زاهدان

علیم یارمحمدی

 

اصلاح‌طلب   2

حسینعلی شهریاری

اصولگرا  
خاش، نصرت‌آباد، میرجاوه و کورین علی کرد اصولگرا   1
سراوان محمدباسط درازهی     1
زابل

حبیب‌الله دهمرده

احمد علی کیخا

اصولگرا

 

مستقل

  2
چابهار، نیکشهر و کنارک عبدالغفور ایران‌نژاد اصولگرا   1
ایرانشهر و سرباز محمد نعیم امینی‌فرد اصلاح‌طلب   1

 

فارس
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
نیریز و استهبان فرهاد طهماسبی اصولگرا * 1
اصغر مسعودی مستقل
شیراز       4
لامرد و مهر محسن علوی اعتدال   1
داراب و زرین دشت محمدجواد عسگری اصولگرا * 1
رضا انصاری اصلاح‌طلب
خرامه، سروستان و کوار داریوش اسماعیلی اصولگرا   1
پاسارگاد، ارسنجان و مرودشت       1
آباده، بوانات و خرم‌بید رحیم زارع اعتدال   1
لارستان، خنج و گراش جمشید جعفرپور اصولگرا   1
جهرم       1
اقلید سید حسین افضلی اصلاح‌طلب   1
سپیدان       1
رستم و ممسنی       1
کازرون حسین رضازاده مستقل   1
فسا محمد جواد جمالی نوبندگانی اعتدال   1
فیروزآباد، قیر، کارزین و فراشبند کوروش کرم‌پور اصلاح‌طلب   1

 

قزوین
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قزوین و آبیک

سیده‌حمیده زرآبادی

داوود محمدی

 اصلاح‌طلب

اعتدال

  2
تاکستان بهمن طاهرخانی اصولگرا   1
بوئین‌زهرا روح‌الله بابایی اصلاح‌طلب   1

قم

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
قم احمد امیرآبادی اصولگرا   3
علی لاریجانی مستقل  
مجتبی ذوالنوری اصولگرا  

کردستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بیجار حمدالله کریمی

اصلا‌ح‌طلب

  1
مریوان و سروآباد منصور مرادی مستقل * 1
امید کریمیان اصلاح‌طلب
سقز و بانه محسن بیگلری     1
قروه و دهگلان علی‌محمد مرادی مستقل   1
سنندج، دیوان دره و کامیاران       2

کرمان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی اصولگرا   2
محمد مهدی زاهدی اصولگرا  
بم، ریگان، فهرج و نرماشیر علی نیک‌زاد اصلاح‌طلب   1
کهنوج، منوجان، روداب، فاریاب، قلعه‌گنج احمد حمزه اصلاح‌طلب   1
جیرفت و عنبرآباد یحیی کمالی‌پور اصولگرا   1
بافت، رابر، ارزوئیه علی برز بختیاری اصلاح‌طلب   1
سیرجان و بردسیر شهباز حسن‌پوربیگلری اصولگرا   1
شهربابک علی اسدی‌کرم اصلاح‌طلب   1
رفسنجان و انار احمد محمدی انارکی اصلاح‌طلب   1
زرند و کوهبنان حسین امیری‌خامکانی اعتدال   1

 

کرمانشاه
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اسلام‌آباد غرب حشمت‌الله فلاحت‌پیشه

اصولگرا

  1
کنگاور صحنه و هرسین حسن سلیمانی
سیدجواد حسینی کیا
اصولگرا   1
سنقر و کلیایی

اصولگرا

  1
قصر شیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب فرهاد تجری اصولگرا   1
پاوه شهاب نادری اصولگرا   1
کرمانشاه (1)عبدالرضا مصری اصولگرا   3
(2)سیدقاسم جاسمی اصولگرا  
محمد کرمی‌راد اصولگرا

*

سید سعید حیدری طیب اصلاح‌طلب

کهگیلویه و بویراحمد

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بویراحمدودنا غلام‌محمد زارعی مستقل   1
کهگیلویه و بهمئی عدل هاشمی‌پور اصولگرا   1
گچساران غلامرضا تاجگردون اصلاح‌طلب   1

 

گلستان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
علی‌آباد کتول اسدالله قره‌خانی مستقل   1
گنبد کاووس قرجه‌طیار اصلاح‌طلب   1
رامیان و آزادشهر ابراهیمی اصولگرا   1
کردکوی، بندرترکمن و بندرگز رامین نورقلی‌پور اصلاح‌طلب   1
رحمت‌الله جلالی اصولگرا  
مینودشت و کلاله سیدنجیب حسینی اصولگرا   1
شهرام کوسه‌غراوی مستقل    
گرگان و آق‌قلا عبدالغفور امان‌زاده مستقل * 2
نورمحمد تربتی نژاد اصلاح‌طلب
نبی هزار جریبی اصلاح‌طلب
سید علی طاهری اصولگرا

 

گیلان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
آستارا ولی داداشی اصولگرا   1
فومن محمد مهدی افتخاری اصلاح‌طلب   1
لنگرود مهرداد لاهوتی اصلاح‌طلب   1
طوالش، رضوانشهر و ماسال محمود شکری اصولگرا   1
لاهیجان و سیاهکل ذبیح‌الله نیک‌فر اصولگرا   1
صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اعتدال   1
انزلی حسن خسته‌‌بند اصولگرا   1
رودسر و املش اسدالله عباسی اصولگرا   1
آستانه اشرفیه محمد حسین قربانی اصلاح طلب   1
رودبار صمد مرعشی اصولگرا   1
رشت غلامعلی جعفرزاده اصلاح‌طلب   3

لرستان

حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
خرم‌آباد سید محمد بیرانوند اصلاح‌طلب   2
محمدرضا ملک‌شاهی‌راد اصولگرا
مرتضی محمودوند مستقل
اعظم محمدی‌نیا مستقل
سلسله و دلفان علی رستمیان مستقل   1
کوهدشت اله‌یار ملک‌شاهی مستقل   1
الیگودرز محمد خدابخشی اصولگرا   1
درود و ازنا حسین گودرزی اصولگرا * 1
مجید کیان‌‌پور مستقل  
پلدختر سید حمیدرضا کاظمی اصولگرا   1
بروجرد علاءالدین بروجردی اصولگرا * 2
هادی مقدسی اصولگرا
عباس گودرزی اصولگرا
فاطمه مقصودی مستقل

 

مازندران
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
بابل علی نجفی اصلاح‌طلب   2
ساری علی‌اصغر یوسف‌نژاد اصلاح‌طلب   2
محمد دامادی اصلاح‌طلب  
نوشهر و چالوس احمدی لاشکی اعتدال   1
نکا، بهشهر و گلوگاه محمد علی شاعری اصولگرا   1
آمل و لاریجان عزت‌الله یوسفیان ملا اصولگرا   1
بابلسر و فریدونکنار ولی‌الله نانواکناری اصولگرا   1
نور و محمود‌آباد علی‌اسماعیلی اصلاح‌طلب   1
قائمشهر، سوادکوه و جویبار عبدالله رضیانی اصلاح‌طلب   2
سید کمال علیپور اصولگرا  
سید علی ادیانی‌راد اصولگرا  
رامسر، تنکابن، عباس‌آباد شریعت‌نژاد اصلاح‌طلب   1

 

مرکزی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
اراک، کمیجان و خنداب علی‌اکبر کریمی اصولگرا   2
شازند صاحب علی غفاری اصولگرا * 1
علی ابراهیمی اصلاح‌طلب
دلیجان و محلات علیرضا سلیمی اصولگرا   1
ساوه و زرندیه شهلا میرگلوبیات اصولگرا * 1
محمدرضا منصوری مستقل
خمین محمد ابراهیم رضایی اصولگرا   1
تفرش، آشتیان و فراهان محمد حسینی اصلاح‌طلب   1

 

هرمزگان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
میناب، جاسک و سیریک سید مصطفی ذوالقدر اصلاح‌طلب   1
بندرعباس، هرمز، قشم، ابوموسی حسین هاشمی تختی‌پور اصولگرا   3
احمد مرادی اصولگرا  
محمد آشوری تازیانی اصولگرا  
بندرلنگه، بستک، پارسیان خالد زمزم‌‌نژاد اصلاح‌طلب * 1
احمد جباری اصولگرا

 

همدان
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
رزن حسن لطفی اصلاح‌طلب * 1
عطاالله سلطانی صبور اصولگرا
اسدآباد اکبر رنجبرزاده اصولگرا   1
نهاوند حسن بهرام‌نیا اصولگرا   1
بهار و کبودرآهنگ محمد علی پورمختار اصولگرا   1
تویسرکان محمدمهدی مفتح اصولگرا   1
ملایر (1)محمد کاظمی اصلاح‌طلب   2
احد آزادی‌خواه اصولگرا *
علیرضا امامی اصلاح‌طلب
همدان حاجی بابایی اصولگرا   2
امیر خجسته اصولگرا  

 

یزد
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
یزد و صدوق سیدابوالفضل موسوی اصلاح‌طلب   1
اردکان محمدرضا تابش اصلاح‌طلب   1
مهریز، بافق، ابرکوه و خاتم       1
تفت و میبد کمال دهقانی‌ فیروزآبادی اصلاح‌طلب   1

 

اقلیت‌های دینی
حوزه انتخابیه نامزد(ها) گرایش دور دوم تعداد کرسی
زرتشتیان اسفندیار اختیاری مستقل   1
کلیمیان‌ مره‌صدق مستقل   1
ارامنه شمال کارن‌خانلری مستقل   1
آشوری یوناتن بت‌کلیا مستقل   1
ارامنه جنوب ژرژیک آبرامیان مستقل    

 




رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.