Skip to Content

همزمان با اولین گردهمایی فعالان مجازی بسیج؛

اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری بسیج/ نگرانی اپوزیسیون از اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری بسیج


رئیس سازمان فضای مجازی بسیج گفت: اولین گردهمایی فعالان مجازی عملا اعلام موجودیت لشکر سایبری بسیج است

به گزارش میبدخبر، مراسم اولین گردهمایی ملی فعالان فضای مجازی بسیج با حضور ۱۰۰۰ نفر از فعالان بسیجی در فضای مجازی در محل لانه جاسوسی آمریکا برگزار شد.

مسلم معین رئیس سازمان فضای مجازی بسیج در این گردهمایی ضمن اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری بسیج بیان داشت: امسال از ۸ آذرماه اجتماع لشکر سایبری بسیج در ۴ بعد رویداد، تجمع نمایشگاه و مراسم تشکیل شده و میزبان فعالان فضای مجازی بودیم که یکایک آنها شبکه سایبری بسیج مردمی را تشکیل می دهند.

وی افزود: این گردهمایی عملا اعلام موجودیت رسمی لشکر سایبری است که با افزودن یک مدل مبنایی در سه محور اصلی و ۱۳ لایه هم در بعد ساختار و هم در بعد تشکیل شبکه سایبری مردمی انقلاب امیدواریم به جایی برسیم که آینده این فضا در اختیار نیروهای انقلابی قرار بگیرد.

گفتنی است این مراسم و حضور پر شور فعالان فضای مجازی در آن با واکنش گسترده از سوی رسانه های خارجی و اپوزیسیون همراه شد؛ در همین راستا رسانه سعودی انگلیسی «ایران اینترنشنال» از سخنان سردار غیب پرور در همایش فعالان فضای مجازی بسیج به شدت عصبانی شده است.

این خبرگزاری سخنان رئیس سازمان بسیج مبنی بر لزوم حضور تهاجمی بسیجیان در فضای مجازی را تیتر کرد و نوشت: «حکومت ایران در سال‌های گذشته تلاش زیادی برای حضور گسترده کاربران نزدیک به خود در رسانه‌های اجتماعی همچون توییتر و اینستاگرام با هدف تاثیرگذاری بر افکار عمومی کرده است.

ایران اینترنشنال همچنین با استناد به برخی گزارش های رسانه ای مدعی شده است که یک سازمان مستقر در تهران وجود دارد که به‌ کمک ۷۰ وب‌سایت خبری، به انتشار اخبار هدف‌دار و گاه جعلی در خارج از مرزهای ایران می‌پردازد!

انتهای پیام/

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.