Skip to Content

با صدور بیانیه ای صورت گرفت


جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان میبد با صدوربیانیه ای رسماٌ اعلام موجودیت کرد.

به گزارش میبد خبر، جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان میبد با صدوربیانیه ای رسماٌ اعلام موجودیت کرد.

متن این پیام به شرح ذیل می باشد؛

إِنَّ اللَّهَ يَأمُرُكُم أَن تُؤَدُّوا الأَماناتِ إِلىٰ أَهلِها (سوره مبارکه النساء آیه ۵۸)
مردم شریف ،متدین ،ولایتمدارو حسینی شهرستان میبد 
انقلاب اسلامی ایران که سر آغاز یک مسیر روشنایی بود، این مسیر خود کهکشانی بود از ستارگان بسیار که راه  را برای همه نسلهای قبل و بعد روشن می ساخت. حضور منسجم ، یکپارچه و مجاهدت مومنانه ملت غیور ایران و رهبری بی نظیر روح الهی و دم مسیحایی حضرت روح الله، این انقلاب را به پیروزی رساند.انقلابی که برای بازگشت به اسلام ناب محمدی وحاکمیت ارزشها و روشهای دین مبین اسلام و تشیع علوی و انقلابی به سرانجام رسید. و امت قهرمانش با انتخاب نظام ولائی مبنی بر ولایت فقیه راه نیل به آرمان های والایش اسقلال ،آزادی و جمهوری اسلامی را میسر کرد .و ثمره خون صد ها هزار شهید ،جانباز ، ایثارگر در پای درخت انقلاب امروز آن را به درخت تناوری که از جویبار بوستان ولایت شهد عشق را نوشیده  و می نوشد مبدل کرده است . امروز بعد از چهار دهه با توکل به خدای احد بدون نگاه به دست احدی با شعار قرآنی «ان تنصروا الله ینصرکم» وبا بهره گیری از مکتب عزت آفرین عاشورا و راه ابا عبدالله ایستاده است. و با این ایستادگی و مقاومت فرهنگ ناب اسلامی محمدی را به تنها شعار راهگشای جهان بشریت و منطقه بحران زده آسیای میانه تبدیل نموده است .
 امروز به واسطه این ایستادگی انقلاب اسلامی ایران الهام بخش همه ملت های تحت ستم و آزادی خواه قرار گرفته است و پیشرفت های شگرف انقلاب در حوزه آموزش های علمی فناوری و استقرار امنیت و ثبات در حین گسترش آزادی ها و تامین استقلال و افزایش سطح رفاه عمومی و این همه به سبب ایستادگی و پایمردی ملت ایران و رهبری پیامبر گونه امام راحل و مقام معظم رهبری وبه مدد  فداکاری و مجاهدت مومنانه ایثارگران و خون پاک شهدای بزرگوار حاصل شده است.
 اما تنها نقصان ایجاد شده درمیان این دستاوردهای عظیم به رغم تلاشهای فراوان صورت گرفته نتوانسته است آرمانها و  اهداف انقلاب و انتظارات امام راحل و مقام معظم رهبری را به تمامی محقق ساخته و خورشید تابان انقلاب  و چشم انداز زیبا و شوق انگیز جمهوری اسلامی را منصه ظهور برساند، و مدینه فاضله یک نظام مردم سالار دینی را به ملت غیور بنمایاند. مشکلات اقتصادی، بیکاری رکود ،گرانی و در یک کلام مشکلات معیشتی مردم و از طرف دیگر فساد موجود در بین مسئولان که اعتماد ملت را نشان گرفته است این نقصان یاد شده است .در شرایط حساس و خاص جهانی و منطقه ای  که انتظار  رهبری تمام عیار ایران اسلامی را به انتظار نشسته است   این نقصان به کارآمدی نظام اجرائی کشور به این رهبری منطقه ای ایران اسلامی لطمه خواهد زد. 
بر این اساس و به جهت رفع این کاستی ها ما جمعی از مردم شهرستان میبد، به نمایندگی از آحاد مردم ولائی متدین و حسینی شهرستان ، با مشاهده اهداف و خط مشی متعالی بیان شده در بیانیه «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» که  اخیرا در کشور اعلام موجودیت کرده است ضمن حمایت از اهداف و خط‌مشی اعلام‌شده در جهت مبارزه با فساد ، تحول در اقتصاد و معیشت مردم ،تحقق نظام مردم سالار دینی و کارآمدسازی ایران اسلامی به عنوان الگوی اجرایی وکارآمد، با اعتماد به نیروی ملت و توانایی داخلی و تقویت روحیه انقلابی، اطاعت از فرامین رهبری و بازگشت به اصول و ارزشهای اسلام و انقلاب ، در آستانه 9دی روز بصیرت، اعلام آمادگی و موجودیت می نماید . 
من الله التوفیق
 جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان میبد
انتهای پیام/اد
 رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

چهره واقعی آمریکا در پیمان شکنی در جهان آشکار شد
مسئول واحد فراهم آوری اعضای دانشگاه علوم پزشکی یزد گفت:بیست و سومین اهدای عضو در سال جاری با ایثار و فداکاری کودک خردسال در یزد انجام شد.
بیست و پنجمین سفر کاروان پیاده علی ابن موسی الرضا(ع)، حرکت خود را از محل بیت الرضا(ع) بافق آغاز کرد.