Skip to Contentمدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد با اهدای تقدیرنامه و شاخه‌های گل به رییس بیمارستان شهید صدوقی (ره) یزد از اعلام آمادگی این حوزه برای همکاری با مدافعان سلامت خبر داد.

به گزارش میبد خبر، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد کارگر شورکی با ارسال و اهدای شاخه‌های گل برای مدافعان سلامت در بیمارستان شهید آیت‌الله صدوقی (ره) یزد در تقدیرنامه‌ای که برای دکتر حسین سلیمانی رییس این بیمارستان ارسال‌شده است آورده است: سلام و درود این‌جانب و همکارانم در مدیریت حوزه علمیه خواهران استان و 24 مدرسه علمیه و مرکز پژوهشی خواهران را پذیرا باشید و به پزشکان ارجمند، پرستاران گرامی و کارکنان خدوم بیمارستان شهید صدوقی (ره) یزد نیز ابلاغ نمایید.

مدیر حوزه علمیه خواهران یزد، مدافعان سلامت را که با سعه‌صدر، حس نوع‌دوستی و به‌صورت جان‌برکف در این میدان خدمت می‌کنند؛ همچون جهادگران دوران دفاع مقدس خواند و افزود: با نهایت ایثار و ازخودگذشتگی در مقابله با ویروس کرونا، اهتمام می‌ورزید و در حال دفاع از سلامت جامعه هستید که به اقتضای وظیفه و به مصداق «من لم یشکر المنعم من المخلوقین، لم یشکر الخالق» باکمال ارادت و تواضع از شما بزرگواران تشکر و قدردانی می‌نماییم.

 در بخش دیگر این تقدیرنامه آمده است: به‌یقین این روزهای سخت، سپری خواهد شد؛ اما ایثار و فداکاری شما مدافعان سلامت، برای همیشه ماندگار خواهد ماند و در نزد خداوند حکیم مأجور خواهید بود.

مدیر حوزه علمیه خواهران استان یزد اظهار امیدواری کرده است: امید است با عنایات خاصّه الهی و توجّهات ویژه حضرت ولی‌عصر (ارواحنا فداه) و تلاش مدافعان سلامت و همچنین درایت و همکاری مردم عزیز با عمل به توصیه‌های متخصصان و دلسوزان خود، در آینده‌ای نزدیک، شاهد روزهایی سرشار از آرامش و عافیت باشیم.

کارگر شورکی به رییس بیمارستان شهید صدوقی (ره) اعلام کرده است: به استحضار می‌رسانم طلاب حوزه علمیه خواهران استان یزد برای همکاری و همیاری هر چه بیشتر با کارکنان خدوم آن مجموعه اعلام آمادگی نموده‌اند.

انتهای پیام/
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.