Skip to Content

مدیر کمیته امداد میبد مطرح کرد

اعطای بیش از 3 میلیارد ریال وام قرض‌الحسنه به مددجویان میبدی


مدیر کمیته امداد شهرستان میبد گفت: در 6 ماهه نخست امسال 3 میلیارد و 895 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی و اشتغال از صندوق امداد ولایت به مددجویان میبدی اعطا شد.

حسین زین‌الدینی در گفتگو با خبرنگار میبد خبر، با بیان این که این نهاد از بدو تاسیس نسبت به ترویج سنت قرض‌الحسنه اهتمام داشته و خدمات شایسته‌ای ارائه کرده است، بیان داشت: صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان یزد با هدف بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی در جهت توانمندسازی نیازمندان و اعطای وام قرض الحسنه برای رفع نیازهای ضروری از جمله ایجاد اشتغال نیازمندان، هزینه‌های ازدواج، تهیه جهیزیه، درمان بیماری، کمک هزینه‌های تحصیلی، ساخت، تامین و تعمیرات مسکن مددجویان فعالیت خود را آغاز کرد.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد با اشاره به لزوم مشارکت خیران در ارائه تسهیلات قرض الحسنه به نیازمندان، افزود: افزایش اعتماد عمومی، سرعت در ارائه خدمات، تسهیل در پرداخت تسهیلات به نیازمندان از دیگر اهداف این صندوق است.

زین الدینی با اشاره به سپرده گذاری قرض الحسنه 4 میلیارد و 724 میلیون ریالی مردم میبد در این صندوق اظهار داشت: در 6 ماهه نخست سال جاری 2 میلیارد و 350 میلیون ریال تسهیلات کار گشایی به 52 نفر از مددجویان شهرستان پرداخت شده است.

وی افزود: در این راستا و از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت یک میلیارد و 545 میلیون ریال تسهیلات اشتغال نیز به 18 نفر از مددجویان اعطا شده است.

زین الدینی با اشاره به ارائه خدمات الکترونیکی به سپرده‌ گذاران ابراز داشت: سپرده گذران می توانند با استفاده از کارت بانکی حساب پس انداز خود در هر لحظه نسبت به دریافت و پرداخت وجوه از حساب افتتاح شده خود اقدام کنند.

مدیر کمیته امداد شهرستان میبد در پایان گفت: خیرین و نیکوکاران شهرستان می توانند با مراجعه به کمیته امداد میبد نسبت به افتتاح حساب قرض الحسنه پس انداز اقدام و در توسعه سنت حسنه قرض‌الحسنه سهیم شوند.

انتهای پیام/اد

 

 
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


گزارش گزارش

امام رضا (ع) به بهداشت بسیار اهتمام می‌ورزید و افزون بر بهداشت دهان و دندان، از عطر و گلاب نیز استفاده می‌کرد تا خوشبو باشد.
محقق طب اسلامی در چهارمحال و بختیاری گفت: در فصل پاییز به دلیل سرمای هوا بیماری‌های عصبی بیشتر خود را نشان می‌دهند که استفاده از گیاه دارویی «توتنک» برای مقابله با این بیماری‌ها توصیه می‌شود.
بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران، با اشاره به ضرورت جلوگیری از ته دیگ سیب زمینی برشته شده، گفت: ته‌دیگ سیب زمینی در صورت طبخ نامناسب سرطان‌زا می‌شود.